U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Pharming 1,068 +0,011 +1,04%

Fundamentele analyse Pharming

Pharming Group N.V. is een biotechnologiebedrijf dat zich richt op de ontwikkeling en productie van menselijke therapeutische eiwitten. Het hoofdproduct van het bedrijf is RUCONEST is een recombinante humane C1-esteraseremmer die is goedgekeurd voor de behandeling van acute erfelijke angio-oedeem (HAE). RUCONEST wordt door Pharming gecommercialiseerd in verschillende Europese landen en de VS en wordt gedistribueerd door de Zweedse Orphan Biovitrum AB, HyupJin Corporation en Megapharm in vele andere landen over de hele wereld. Bovendien wordt RUCONESTR onderzocht in een fase II klinische studie voor de behandeling van HAE bij jonge kinderen en geëvalueerd voor verschillende aanvullende vervolgindicaties.

Gegevens Pharming Group

  • 277
  • 642.010
  • 0,06
  • 0,30
  • 2,58
  • 8,29
  • 0,78

NAW Gegevens Pharming Group

Kerncijfers Pharming Group

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 201,49187,29169,46135,81
EBITDA (mln.) 33,1773,8166,0944,55
Bedrijfs resultaat (mln.) 13,5666,7460,9137,99
Resultaat voor belasting (mln.) 23,0838,5946,680,86
Netto winst (mln.) 16,0033,0436,2024,99
Winst per aandeel 0,030,050,060,04
Koers winst verhouding 25,8325,4426,1318,94

Balans Pharming Group

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 33,1717,6314,538,40
Immateriële activa 83,8376,6270,8152,44
Financiële activa 8,655,805,51
Vaste activa 147,87126,42121,7199,13
Voorraden 27,3117,2314,4717,32
Liquide middelen 192,15167,8866,3080,31
Vlottende activa 249,44214,34106,50115,44
Totaal activa 397,32340,76228,21214,57
Gewoon kapitaal 192,92149,38104,6861,75
Preferent kapitaal 3,404,343,721,65
Langlopende schulden 157,63128,8021,6570,22
Kortlopende schulden 46,7762,58101,8982,60
Totaal passiva 397,32340,76228,21214,57

Overige data Pharming Group

2021202020192018
Aantal werknemers 277262212183
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 642.010636.270626.320606.620
Cashflow per aandeel 0,060,120,110,07
Intrinsieke waarde per aandeel 0,300,230,170,10
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,585,429,387,44
Rendement eigen vermogen (%) 8,2922,1234,5840,47
Koers einde boekjaar 0,781,271,570,76

Raad van bestuur Pharming Group

  • Sijmen de Vries
  • Jeroen Wakkerman
  • Paul Sekhri
  • Mireille Sanders
  • Barbara Yanni
  • Leonard Kruimer
  • Jabine van der Meijs
  • Steven Baert
  • Sijmen de Vries
  • Mark Pykett
  • Stephen Toor
  • Robert Friesen
  • Anurag Relan
  • Ruud van Outersterp
  • Deborah Jorn

Pharming Group

Premium

Pharming óók nog actief op overnamejacht

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 03-10 Nederland
    EMU-Schuld Nederland
  2. 03-10 Duitsland
    Frankfurt Stock Exchange gesloten
  3. 03-10 Befimmo SA
    notering ex-dividend
  4. 03-10 Iep Invest NV
    notering ex-dividend
  5. 03-10 Japan
    Industriële bestellingen Japan Manufacturing PMI
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl