U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Pharming 0,819 -0,014 -1,73%

Fundamentele analyse Pharming

Pharming Group N.V. is een biotechnologiebedrijf dat zich richt op de ontwikkeling en productie van menselijke therapeutische eiwitten. Het hoofdproduct van het bedrijf is RUCONEST is een recombinante humane C1-esteraseremmer die is goedgekeurd voor de behandeling van acute erfelijke angio-oedeem (HAE). RUCONEST wordt door Pharming gecommercialiseerd in verschillende Europese landen en de VS en wordt gedistribueerd door de Zweedse Orphan Biovitrum AB, HyupJin Corporation en Megapharm in vele andere landen over de hele wereld. Bovendien wordt RUCONESTR onderzocht in een fase II klinische studie voor de behandeling van HAE bij jonge kinderen en geëvalueerd voor verschillende aanvullende vervolgindicaties.

Gegevens Pharming Group

  • 262
  • 636.270
  • 0,12
  • 0,23
  • 5,42
  • 22,12
  • 1,27

NAW Gegevens Pharming Group

Kerncijfers Pharming Group

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 187,29169,02135,1389,62
EBITDA (mln.) 73,8150,857,41-85,90
Bedrijfs resultaat (mln.) 66,7445,670,85-89,32
Resultaat voor belasting (mln.) 38,5946,680,86-89,40
Netto winst (mln.) 33,0436,2024,99-79,96
Winst per aandeel 0,050,060,04-0,14
Koers winst verhouding 25,4426,1318,94-8,09

Balans Pharming Group

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 17,638,558,408,23
Immateriële activa 76,6270,8152,4456,63
Financiële activa 5,807,781,201,34
Vaste activa 126,42121,7199,1377,94
Voorraden 17,2314,4717,3218,33
Debiteuren 19,1521,4315,348,90
Liquide middelen 167,8866,3080,3158,66
Vlottende activa 214,34106,50115,4488,25
Totaal activa 340,76228,21214,57166,19
Gewoon kapitaal 149,38104,6861,7518,80
Preferent kapitaal 4,343,721,65-0,94
Langlopende schulden 128,8021,6470,2288,86
Kortlopende schulden 62,58101,8982,6058,53
Totaal passiva 340,76228,21214,57166,19

Overige data Pharming Group

2020201920182017
Aantal werknemers 262189156127
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 636.270631.320621.500579.010
Cashflow per aandeel 0,120,110,060,07
Intrinsieke waarde per aandeel 0,230,170,100,03
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,429,457,6234,86
Rendement eigen vermogen (%) 22,1234,5840,47-425,26
Koers einde boekjaar 1,271,570,761,13

Raad van bestuur Pharming Group

  • Sijmen de Vries
  • Robin Wright
  • Paul Sekhri
  • Bruno Giannetti
  • Aad de Winter
  • Deb Jorn
  • Barrie Ward
  • Jürgen Ernst

Pharming Group

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 28-09
    Emakina Group
    Halfjaarresultaten 2021
  2. 28-09
    SCHEERDERS VAN KERCHOVE'S VERENIGDE FABRIKEN NV
    Halfjaarresultaten 2021
  3. 28-09
    Frankrijk
    Consumentenvertrouwen Frankrijk - Sept 2021
  4. 28-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 28-09
    Verenigde Staten
    Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl