U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

UNIFIEDPOST GROUP 3,800 -0,130 -3,31%

Fundamentele analyse UNIFIEDPOST GROUP

UnifiedPost Group S.A. is een in België gevestigd IT-bedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 2001. UnifiedPost Group S.A. is een cloud-based platform dat papierverwerking; betalingen; diensten en apps aanbiedt voor KMO's en zakelijke klanten.

Gegevens UNIFIEDPOST GROUP

  • 2,58

NAW Gegevens UNIFIEDPOST GROUP

Kerncijfers UNIFIEDPOST GROUP

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 190,96170,5368,9346,95
EBITDA (mln.) -6,35-4,37-5,98-8,51
Bedrijfsresultaat (mln.) -29,90-25,86-21,00-15,98
Resultaat voor belasting (mln.) -45,13-25,38-32,90-22,15
Netto winst (mln.) -43,55-26,13-33,99-22,36
Winst per aandeel -1,26-0,80-1,72-14,73
Koerswinstverhouding -2,85-18,70-14,53

Balans UNIFIEDPOST GROUP

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 18,4518,8014,88
Immaterieleactiva 238,95238,4683,02
Financieleactiva 1,88
Vasteactiva 262,33259,5099,55
Voorraden 0,820,560,51
Debiteuren 31,8912,02
Overigevorderingen 0,710,030,12
Liquidemiddelen 40,0316,97125,92
Vlottendeactiva 78,0157,63147,58
Totaalactiva 340,34317,13247,13
Gewoonkapitaal 158,01196,15167,93
Preferentkapitaal -20,79-12,23-10,28
Aandeelvanderden 0,280,280,26
Langlopendeschulden 114,5329,4331,76
Kortlopendeschulden 67,5291,2847,17
Totaalpassiva 340,34317,13247,13

Overige data UNIFIEDPOST GROUP

2023202220212020
Aantalwerknemers 1.2391.400851
Aantaluitstaandeaandelenx1000 34.57032.76019.760
Cashflowperaandeel -0,360,12-0,35
Intrinsiekewaardeperaandeel 4,575,998,50
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,792,502,94
Rendementeigenvermogen -27,56-13,32-20,24
Koerseindeboekjaar 2,583,6014,9625,00

Raad van bestuur UNIFIEDPOST GROUP

  • Hans Leybaert
  • Laurent Marcelis
  • Stefan Yee
  • Mathias Baert
  • Hans Jacobs
  • Marcus Laube
  • Philippe de Backer
  • Hans Leybaert
  • Michael Kleindl
  • Marie-Ange Marx
  • Leon Cappaert
  • Joost Uwents
  • Katrien Meire
  • Katya Degrieck
  • Tom Van Acker

UNIFIEDPOST GROUP

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 22-05 Home Invest Belgium SA
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  2. 22-05 Elia System Operator NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  3. 22-05 Aannemingsmaatschappij Cfe NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  4. 22-05 Inclusio S.A.
    notering ex-dividend
  5. 22-05 VGP NV
    notering ex-dividend
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl