U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Recticel 13,760 +0,020 +0,15%

Fundamentele analyse Recticel

De Recticel-groep is een in België gevestigde onderneming met hoofdzetel in Brussel, die actief is in de polyurethaanchemie. De productportfolio van het bedrijf is gebaseerd op twee belangrijke toepassingsgebieden: Engineered Foams en Isolatie. De business line Engineered Foams ontwikkelt oplossingen op basis van flexibele polyurethaanproducten, en de business line Insulation ontwikkelt producten voor thermische isolatie.

Gegevens Recticel

  • 10,60

NAW Gegevens Recticel

Kerncijfers Recticel

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 563,141.052,92834,111.038,52
EBITDA (mln.) 53,9889,7151,6167,68
Bedrijfsresultaat (mln.) 34,8946,5313,8535,91
Resultaat voor belasting (mln.) -26,6430,25-70,2028,92
Netto winst (mln.) 63,1853,5263,1524,72
Winst per aandeel 1,140,981,140,45
Koerswinstverhouding 13,6317,889,4018,47
Dividend per aandeel 0,310,290,260,24
Dividendrendement 1,99%1,66%2,43%2,89%

Balans Recticel

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 135,66376,01248,38
Immaterieleactiva 140,5848,6738,95
Financieleactiva 9,6330,6326,71
Vasteactiva 324,00520,88365,09
Voorraden 54,21112,9090,83
Debiteuren 64,10141,60102,73
Overigevorderingen 2,194,661,45
Liquidemiddelen 38,66118,3779,43
Vlottendeactiva 751,66534,86333,67
Totaalactiva 1.075,661.055,74698,76
Gewoonkapitaal 445,09389,78334,08
Preferentkapitaal 42,98-9,94-33,86
Aandeelvanderden 1,851,520,71
Langlopendeschulden 248,30305,00153,95
Kortlopendeschulden 380,42359,44210,03
Totaalpassiva 1.075,661.055,74698,76

Overige data Recticel

2023202220212020
Aantalwerknemers 1.2343.5564.221
Aantaluitstaandeaandelenx1000 55.80055.52055.170
Cashflowperaandeel 0,662,030,06
Intrinsiekewaardeperaandeel 7,676,735,79
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,032,601,85
Rendementeigenvermogen 14,2013,7318,90
Koerseindeboekjaar 10,6015,5417,5210,72

Raad van bestuur Recticel

  • Olivier Chapelle
  • Dirk Verbruggen
  • Johnny Thijs
  • Rob Nijskens
  • Betty Bogaert
  • Francois Petit
  • Jean-Pierre De Kesel
  • Carla Sinanian
  • Kurt Pierloot
  • Elisa Vlerick
  • Olivier Chapelle
  • Luc Missorten
  • Frédéric van Gansberghe
  • Ingrid Merckx
  • Benoit Deckers
  • François Desné
  • Ralf Becker

Recticel

Premium

Marktomstandigheden voor Recticel trekken aan

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 22-05 Home Invest Belgium SA
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  2. 22-05 Elia System Operator NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  3. 22-05 Aannemingsmaatschappij Cfe NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  4. 22-05 Inclusio S.A.
    notering ex-dividend
  5. 22-05 VGP NV
    notering ex-dividend
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl