U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Cofinimmo 83,000 -1,350 -1,60%

Fundamentele analyse Cofinimmo

Cofinimmo is een vastgoedvennootschap die gespecialiseerd is in de verhuur van vastgoed. Met een gediversifieerd vastgoedpatrimonium, gespreid over België, Frankrijk, Nederland en Duitsland, met een waarde van bijna 3,3 miljard EUR en een totale oppervlakte van meer dan 1 800 000 m², profileert de onderneming zich als een belangrijke speler op de Europese markt. Met de demografische ontwikkeling als uitgangspunt zijn de belangrijkste investeringssegmenten zorgvastgoed en kantoren met elk ongeveer 40 procent en distributienetwerken. De onderneming voert een beleggingsbeleid dat gericht is op het bieden van een hoog dividendrendement en kapitaalbescherming op lange termijn, gericht op zowel institutionele als particuliere beleggers.

Gegevens Cofinimmo

  • 145
  • 29.660
  • 6,76
  • 102,61
  • 1,37
  • 8,05
  • 140,50

NAW Gegevens Cofinimmo

Kerncijfers Cofinimmo

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 340,81295,21286,17211,73
EBITDA (mln.) 164,37
Bedrijfs resultaat (mln.) 248,88168,18256,54163,76
Resultaat voor belasting (mln.) 275,49125,86216,24153,93
Netto winst (mln.) 260,34119,22204,62145,00
Winst per aandeel 8,784,508,376,32
Koers winst verhouding 16,0027,0715,6517,17
Dividend per aandeel 6,005,805,605,50
Dividend rendement 4,27%4,76%4,27%5,07%

Balans Cofinimmo

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 2,021,431,283.695,01
Immateriële activa 44,1149,0057,8872,48
Financiële activa 5.749,654.933,614.228,14110,77
Vaste activa 5.985,535.093,594.397,253.881,02
Voorraden 33,66
Debiteuren 34,8426,0223,4424,09
Overige vorderingen 50,5738,7137,6416,64
Liquide middelen 19,8648,6431,5727,18
Vlottende activa 191,42160,03160,99140,45
Totaal activa 6.176,955.253,614.558,244.021,47
Gewoon kapitaal 3.233,272.574,782.451,342.082,13
Preferent kapitaal 260,34119,22204,62143,45
Aandeel van derden 54,2674,5982,6384,23
Langlopende schulden 1.616,431.417,961.025,921.140,33
Kortlopende schulden 1.273,001.186,29998,36714,77
Totaal passiva 6.176,955.253,614.558,244.021,47

Overige data Cofinimmo

2021202020192018
Aantal werknemers 145135120126
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 29.66026.48024.46022.990
Cashflow per aandeel 6,766,786,926,98
Intrinsieke waarde per aandeel 102,6191,3294,3185,25
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,371,331,391,27
Rendement eigen vermogen (%) 8,054,638,356,96
Koers einde boekjaar 140,50121,80131,00108,50

Raad van bestuur Cofinimmo

  • Jean-Pierre Hanin
  • Jean Kotarakos
  • Jacques van Rijckevorsel
  • Kathleen Van den Eynde
  • Françoise Roels
  • Jean-Pierre Hanin
  • Jean Kotarakos
  • Xavier de Walque
  • Diana Monissen
  • Maurice Gauchot
  • Olivier Chapelle
  • Inès Archer-Toper
  • Benoit Graulich
  • Yeliz Bicici
  • Françoise Roels
  • Sébastien Berden

Cofinimmo

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 08-12 Nederland
    Inflatie Nederland - Nov 2022
  2. 08-12 Japan
    BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  3. 08-12 Japan
    Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  4. 08-12 Japan
    Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  5. 08-12 Nederland
    Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl