U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

EBUSCO HOLDING 3,386 +0,116 +3,55%

Fundamentele analyse EBUSCO HOLDING

Ebusco Holding N.V. is een in Nederland gevestigde busfabrikant. Het bedrijf werd opgericht in 2010. Ebusco Holding N.V. is een ontwikkelaar, fabrikant en distributeur van emissievrije bussen en oplaadsystemen, alsmede een leverancier van aanvullende producten en diensten voor het ecosysteem van elektrische voertuigen.

Gegevens EBUSCO HOLDING

  • 4,79

NAW Gegevens EBUSCO HOLDING

Kerncijfers EBUSCO HOLDING

Kerncijfers 20222021
Omzet (mln.) 111,6224,27
EBITDA (mln.) -34,81-34,24
Bedrijfs resultaat (mln.) -40,44-39,57
Resultaat voor belasting (mln.) -41,93-36,38
Netto winst (mln.) -31,72-26,39
Winst per aandeel -0,54-0,56
Koers winst verhouding -24,39-48,13

Balans EBUSCO HOLDING

Balans (mln.) 202320222021
Materiële activa 17,7115,02
Immateriële activa 47,6046,20
Financiële activa 1,07
Vaste activa 82,7568,57
Voorraden 47,4422,33
Debiteuren 25,9116,60
Liquide middelen 95,21207,92
Vlottende activa 237,87264,15
Totaal activa 320,62332,72
Gewoon kapitaal 274,00304,01
Preferent kapitaal 16,339,21
Aandeel van derden -0,54-0,06
Langlopende schulden 6,457,71
Kortlopende schulden 40,7121,05
Totaal passiva 320,62332,72

Overige data EBUSCO HOLDING

202320222021
Aantal werknemers 309339
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 59.04047.500
Cashflow per aandeel -1,68-0,41
Intrinsieke waarde per aandeel 4,646,40
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,844,21
Rendement eigen vermogen (%) -11,58-8,68
Koers einde boekjaar 4,7913,1726,95

Raad van bestuur EBUSCO HOLDING

  • Peter Bijvelds
  • Paul van Beers
  • Derk Haank
  • Bob Fleuren
  • Ruud Spoor
  • Roelf de Boer
  • Jeroen Drost
  • Carin Gorter

EBUSCO HOLDING

Premium

Management Ebusco nog altijd niet in control

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 04-03 Smartphoto Group NV
    Jaarresultaat 2023
  2. 04-03 Tetragon Financial Group Ltd
    Jaarverslag 2023
  3. 05-03 Banimmo SA
    Jaarresultaat 2023
  4. 05-03 D'Ieteren Group SA/NV
    Jaarresultaat 2023
  5. 05-03 Nyxoah S.A.
    Jaarresultaat 2023
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl