U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Basic-Fit 38,060 0,000 0,00%

Fundamentele analyse Basic-Fit

Met meer dan 1,3 miljoen leden en meer dan 440 clubs noemt Basic-Fit zichzelf de Europese marktleider in de value-for-money fitnessmarkt. Het bedrijf hanteert een eenvoudig lidmaatschapsmodel en biedt ongecompliceerde, essentiële en effectieve fitnesservaringen die zowel betaalbaar als gemakkelijk toegankelijk zijn voor iedereen. Voortbouwend op zijn jarenlange expertise, combineert Basic-Fit een flexibel, voordelig lidmaatschapsmodel met hoogwaardige fitnessapparatuur en -technologie, virtuele en live groepslessen en deelbare gezinspassen. Het bedrijf is actief in enkele van de meest aantrekkelijke markten van Europa, namelijk Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk en Spanje.

Gegevens Basic-Fit

  • 5.628
  • 57.610
  • 1,75
  • 5,39
  • 5,56
  • -40,29
  • 30,00

NAW Gegevens Basic-Fit

Kerncijfers Basic-Fit

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 391,75518,54403,70326,75
EBITDA (mln.) 142,42265,82121,0896,74
Bedrijfs resultaat (mln.) -118,1753,8931,6821,34
Resultaat voor belasting (mln.) -164,1116,4422,4013,16
Netto winst (mln.) -125,1911,0517,5911,13
Winst per aandeel -2,170,200,320,20
Koers winst verhouding -13,82169,2581,09100,55

Balans Basic-Fit

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 1.851,43662,11521,76424,42
Immateriële activa 252,25256,81260,52269,72
Vaste activa 2.155,151.886,96792,38703,05
Voorraden 8,156,503,051,23
Debiteuren 16,0230,8228,0825,65
Overige vorderingen 0,970,393,15
Liquide middelen 70,4166,495,6313,03
Vlottende activa 122,46106,1939,9039,91
Totaal activa 2.277,611.993,15832,28742,96
Gewoon kapitaal 310,70306,49327,07317,31
Preferent kapitaal 1,593,242,100,98
Langlopende schulden 1.568,821.398,81377,20328,35
Kortlopende schulden 398,08287,85128,0297,30
Totaal passiva 2.277,611.993,15832,28742,96

Overige data Basic-Fit

2020201920182017
Aantal werknemers 5.6285.1104.1353.562
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 57.61054.67054.67054.670
Cashflow per aandeel 1,754,212,161,76
Intrinsieke waarde per aandeel 5,395,615,985,80
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,566,044,343,46
Rendement eigen vermogen (%) -40,293,605,383,51
Koers einde boekjaar 30,0033,8525,9520,11

Raad van bestuur Basic-Fit

  • René Moos
  • Hans van der Aar
  • Kees van der Graaf
  • Redouane Zekkri
  • Pieter de Jong
  • Herman Rutgers
  • Hans Willemse
  • Rob van der Heijden
  • Carin Gorter

Basic-Fit

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09
    Belgie
    Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09
    Nederland
    Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl