U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Basic-Fit 19,810 0,000 0,00%

Fundamentele analyse Basic-Fit

Basic Fit NV is een in Nederland gevestigd bedrijf dat fitnessketens exploiteert. Het bedrijf werd opgericht in 2003. Basic Fit NV exploiteert een keten van fitnesscentra in heel Europa.

Gegevens Basic-Fit

  • 8.182
  • 66.000
  • 7,43
  • 6,12
  • 4,60
  • -0,66
  • 28,16

NAW Gegevens Basic-Fit

Kerncijfers Basic-Fit

Kerncijfers 2023202220212020
Omzet (mln.) 1.054,12801,24401,39391,75
EBITDA (mln.) 481,65386,88139,28142,42
Bedrijfsresultaat (mln.) 90,7155,49-144,60-118,17
Resultaat voor belasting (mln.) -1,72-3,14-201,35-164,11
Netto winst (mln.) -2,68-3,69-150,05-125,19
Winst per aandeel -0,04-0,06-2,34-2,17
Koerswinstverhouding -704,00-408,00-17,95-13,82

Balans Basic-Fit

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 2.716,072.371,922.043,281.851,43
Immaterieleactiva 248,78247,42247,25252,25
Financieleactiva 0,75
Vasteactiva 3.057,702.707,022.373,772.155,15
Voorraden 23,7920,8931,718,15
Debiteuren 76,809,4216,02
Overigevorderingen 0,140,130,190,97
Liquidemiddelen 70,9343,5170,1070,41
Vlottendeactiva 176,88143,38174,08122,46
Totaalactiva 3.234,582.850,402.547,852.277,61
Gewoonkapitaal 403,98405,40410,58310,70
Preferentkapitaal 51,4750,661,59
Langlopendeschulden 2.269,881.990,151.627,951.568,82
Kortlopendeschulden 560,72454,86509,33398,08
Totaalpassiva 3.234,582.850,402.547,852.277,61

Overige data Basic-Fit

2023202220212020
Aantalwerknemers 8.1827.5646.9645.628
Aantaluitstaandeaandelenx1000 66.00066.00064.08057.610
Cashflowperaandeel 7,435,651,161,75
Intrinsiekewaardeperaandeel 6,126,146,415,39
Koers intrinsiekewaardeverhouding 4,603,996,565,56
Rendementeigenvermogen -0,66-0,91-36,55-40,29
Koerseindeboekjaar 28,1624,4842,0030,00

Raad van bestuur Basic-Fit

  • Erica van Vonderen-Hahn
  • René Moos
  • Hans van der Aar
  • Kees van der Graaf
  • Redouane Zekkri
  • Rob van der Heijden
  • Herman Rutgers
  • Hans Willemse
  • Carin Gorter

Basic-Fit

Premium

Basic-Fit heeft nu vier miljoen leden

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 25-06 Envipco Holding NV
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  2. 25-06 Cenergy Holdings SA
    notering ex-dividend
  3. 25-06 Viohalco SA
    notering ex-dividend
  4. 25-06 Titan Cement Company SA
    notering ex-dividend
  5. 26-06 Gimv Investeringsmaatschappij Voor Vlanderen NV
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl