U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Basic-Fit 42,240 +0,260 +0,62%

Fundamentele analyse Basic-Fit

Met meer dan 1,3 miljoen leden en meer dan 440 clubs noemt Basic-Fit zichzelf de Europese marktleider in de value-for-money fitnessmarkt. Het bedrijf hanteert een eenvoudig lidmaatschapsmodel en biedt ongecompliceerde, essentiële en effectieve fitnesservaringen die zowel betaalbaar als gemakkelijk toegankelijk zijn voor iedereen. Voortbouwend op zijn jarenlange expertise, combineert Basic-Fit een flexibel, voordelig lidmaatschapsmodel met hoogwaardige fitnessapparatuur en -technologie, virtuele en live groepslessen en deelbare gezinspassen. Het bedrijf is actief in enkele van de meest aantrekkelijke markten van Europa, namelijk Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk en Spanje.

Gegevens Basic-Fit

  • 6.964
  • 64.080
  • 1,16
  • 6,41
  • 6,56
  • -36,55
  • 42,00

NAW Gegevens Basic-Fit

Kerncijfers Basic-Fit

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 401,39391,75518,54403,70
EBITDA (mln.) 139,28142,42265,82121,08
Bedrijfs resultaat (mln.) -144,60-118,1753,8931,68
Resultaat voor belasting (mln.) -201,35-164,1116,4422,40
Netto winst (mln.) -150,05-125,1911,0517,59
Winst per aandeel -2,34-2,170,200,32
Koers winst verhouding -17,95-13,82169,2581,09

Balans Basic-Fit

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 2.043,281.851,43662,11521,76
Immateriële activa 247,25252,25256,81260,52
Vaste activa 2.373,772.155,151.886,96792,38
Voorraden 31,718,156,503,05
Debiteuren 9,4216,0230,8228,08
Overige vorderingen 0,190,970,393,15
Liquide middelen 70,1070,4166,495,63
Vlottende activa 174,08122,46106,1939,90
Totaal activa 2.547,852.277,611.993,15832,28
Gewoon kapitaal 410,58310,70306,49327,07
Preferent kapitaal 50,661,593,242,10
Langlopende schulden 1.627,951.568,821.398,81377,20
Kortlopende schulden 509,33398,08287,85128,02
Totaal passiva 2.547,852.277,611.993,15832,28

Overige data Basic-Fit

2021202020192018
Aantal werknemers 6.9645.6285.1104.135
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 64.08057.61054.67054.670
Cashflow per aandeel 1,161,754,212,16
Intrinsieke waarde per aandeel 6,415,395,615,98
Koers Intrinsieke waarde verhouding 6,565,566,044,34
Rendement eigen vermogen (%) -36,55-40,293,605,38
Koers einde boekjaar 42,0030,0033,8525,95

Raad van bestuur Basic-Fit

  • Erica van Vonderen-Hahn
  • René Moos
  • Hans van der Aar
  • Kees van der Graaf
  • Redouane Zekkri
  • Pieter de Jong
  • Herman Rutgers
  • Hans Willemse
  • Rob van der Heijden
  • Carin Gorter

Basic-Fit

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-08 Koninklijke BAM Groep NV
    Halfjaarresultaten 2022
  2. 18-08 Koninklijke Boskalis Westminster NV
    Halfjaarresultaten 2022
  3. 18-08 Sipef NV
    Halfjaarresultaten 2022
  4. 18-08 Kinepolis Group NV
    Halfjaarresultaten 2022
  5. 18-08 Pershing Square Holdings Ltd
    notering ex-dividend (Amsterdam)
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl