U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

PostNL 1,754 +0,021 +1,18%

Fundamentele analyse PostNL

PostNL NV is een in Nederland gevestigde onderneming met hoofdkantoor in Den Haag. Het bedrijf was vroeger bekend onder de naam TNT NV, maar veranderde zijn naam in 2011 in PostNL NV. PostNL is een full-service logistieke en e-commerce dienstverlener. Het bedrijf biedt post- en pakketbezorging met een hoofdfocus in de Benelux-regio.

Gegevens PostNL Koninklijke

  • 37.365
  • 505.160
  • 0,89
  • 0,42
  • 9,19
  • 60,33
  • 3,83

NAW Gegevens PostNL Koninklijke

Kerncijfers PostNL Koninklijke

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 3.491,003.321,002.856,002.793,00
EBITDA (mln.) 473,00457,00299,00268,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 324,00293,00119,00185,00
Resultaat voor belasting (mln.) 273,00273,00171,00255,00
Netto winst (mln.) 257,00213,004,0033,00
Winst per aandeel 0,510,430,010,07
Koers winst verhouding 7,506,49201,2028,53
Dividend per aandeel 0,420,280,080,24
Dividend rendement 10,97%10,04%3,98%12,02%

Balans PostNL Koninklijke

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 722,00613,00673,00494,00
Immateriële activa 354,00339,00364,00212,00
Financiële activa 6,003,003,003,00
Vaste activa 1.141,001.007,001.126,00798,00
Voorraden 5,003,004,005,00
Debiteuren 364,00336,00322,00325,00
Overige vorderingen 25,0028,001,002,00
Liquide middelen 848,00651,00480,00269,00
Vlottende activa 1.343,001.202,001.012,00900,00
Totaal activa 2.484,002.210,002.138,001.698,00
Gewoon kapitaal 426,00219,00-21,0046,00
Preferent kapitaal -148,00-508,00
Aandeel van derden 3,002,003,003,00
Langlopende schulden 1.129,001.065,001.205,00770,00
Kortlopende schulden 927,00923,00951,00879,00
Totaal passiva 2.484,002.210,002.138,001.698,00

Overige data PostNL Koninklijke

2021202020192018
Aantal werknemers 37.36540.54146.30337.785
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 505.160494.630482.560462.020
Cashflow per aandeel 0,890,370,440,06
Intrinsieke waarde per aandeel 0,420,16-0,13-0,14
Koers Intrinsieke waarde verhouding 9,1917,16-16,04-13,85
Rendement eigen vermogen (%) 60,3395,95-19,0571,74
Koers einde boekjaar 3,832,792,012,00

Raad van bestuur PostNL Koninklijke

  • Herna Verhagen
  • Pim Berendsen
  • Jan J. Nooitgedagt
  • Jeroen Hoencamp
  • Koos Timmermans
  • Nienke Meijer
  • Ad Melkert
  • Marike E. van Lier Lels

PostNL Koninklijke

Premium

Ook PostNL zal eigen outlook 2022 niet behalen

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 06-10 Nederland
    Inflatie Nederland - Sep 2022
  2. 06-10 Nederland
    Consumptieprijsindex Nederland - Sep 2022
  3. 07-10 Frankrijk
    Handelsbalans Frankrijk - Aug 2022
  4. 07-10 Frankrijk
    Betalingsbalans Frankrijk - Aug 2022
  5. 07-10 Verenigde Staten
    Werkgelegenheid Verenigde Staten - ADP National Employment Report
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl