U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

AMG 29,980 -1,200 -3,85%

Fundamentele analyse AMG

AMG Advanced Metallurgical Group N.V. is een gespeciliseerd bedrijf dat metallurgische materialen en vacuum verhittingssystemen produceert. AMG Critical Materials produceert aluminium masterlegeringen en -poeders, titaniumlegeringen en -coatings, chroommetaal, ferrovanadium, antimoon, tantaal, niobium, siliciummetaal en natuurlijk grafiet. AMG Engineering ontwerpt en produceert vacuümovenapparatuur en -systemen die worden gebruikt om speciale metalen en legeringen voor de transport-, automobiel-, infrastructuur- en energiemarkt te upgraden.

Gegevens Advanced Metallurgical Group

  • 3.064
  • 28.430
  • 0,69
  • 3,86
  • 6,33
  • -36,10
  • 24,46

NAW Gegevens Advanced Metallurgical Group

Kerncijfers Advanced Metallurgical Group

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 937,371.188,571.310,291.059,65
EBITDA (mln.) 35,0916,25196,29110,65
Bedrijfs resultaat (mln.) -9,24-25,72163,2679,75
Resultaat voor belasting (mln.) -31,28-53,70139,7571,36
Netto winst (mln.) -41,69-48,2894,6256,96
Winst per aandeel -1,47-1,703,101,91
Koers winst verhouding -16,64-12,849,0926,32
Dividend per aandeel 0,200,400,500,28
Dividend rendement 0,82%1,83%1,77%0,56%

Balans Advanced Metallurgical Group

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 551,93429,99327,95298,54
Immateriële activa 43,2141,9235,1338,11
Financiële activa 27,5324,4929,0431,20
Vaste activa 900,05878,00439,22429,00
Voorraden 152,31204,15316,71162,50
Debiteuren 84,62119,05138,53137,17
Overige vorderingen 5,11
Liquide middelen 207,37226,22381,90178,80
Vlottende activa 538,94593,96881,72527,60
Totaal activa 1.438,991.471,961.320,94956,60
Gewoon kapitaal 115,48160,51319,92257,96
Preferent kapitaal -110,59-116,15-104,07-72,68
Aandeel van derden 25,7923,8924,1224,63
Langlopende schulden 955,22933,06556,19368,77
Kortlopende schulden 342,50354,49420,70305,25
Totaal passiva 1.438,991.471,961.320,94956,60

Overige data Advanced Metallurgical Group

2020201920182017
Aantal werknemers 3.0643.3073.3293.133
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 28.43031.37030.57029.910
Cashflow per aandeel 0,691,483,192,63
Intrinsieke waarde per aandeel 3,86
Koers Intrinsieke waarde verhouding 6,33
Rendement eigen vermogen (%) -36,10-30,0829,5722,08
Koers einde boekjaar 24,4621,8228,1850,27

Raad van bestuur Advanced Metallurgical Group

  • Heinz Schimmelbusch
  • Jackson Dunckel
  • Steve Hanke
  • Eric Jackson
  • Herb Depp
  • Donatella Ceccarelli
  • Dagmar Bottenbruch
  • Frank Löhner
  • Willem van Hassel

Advanced Metallurgical Group

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 17-09
    Unifiedpost Group SA/NV
    Halfjaarresultaten 2021
  2. 17-09
    Frankrijk
    Werkgelegenheid Frankrijk - Q2 2021 Final Result
  3. 17-09
    Frankrijk
    Investeringen ondernemingen Frankrijk - Aug 2021
  4. 17-09
    Verenigd Koninkrijk
    Detailhandel Verenigd Koninkrijk - Aug 2021
  5. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl