U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

AMG Critical Materials N.V. 23,340 -0,180 -0,77%

Fundamentele analyse AMG Critical Materials N.V.

AMG Advanced Metallurgical Group N.V. is een in Nederland gevestigd metaalproducerend bedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 2006. AMG Advanced Metallurgical Group NV is gespecialiseerd in de productie en levering van geavanceerde metallurgische materialen en technologieën voor verschillende industrieën, waaronder lucht- en ruimtevaart, energie en infrastructuur.

Gegevens AMG Critical Materials N.V.

  • 22,82

NAW Gegevens AMG Critical Materials N.V.

Kerncijfers AMG Critical Materials N.V.

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 1.702,851.205,09937,371.188,57
EBITDA (mln.) 352,36100,8335,0916,25
Bedrijfsresultaat (mln.) 307,0657,14-9,24-25,72
Resultaat voor belasting (mln.) 274,8722,49-31,28-53,70
Netto winst (mln.) 187,5913,77-41,69-48,28
Winst per aandeel 5,870,44-1,47-1,70
Koerswinstverhouding 5,8664,05-16,64-12,84
Dividend per aandeel 0,700,400,200,40
Dividendrendement 2,03%1,42%0,82%1,83%

Balans AMG Critical Materials N.V.

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 797,61693,62551,93
Immaterieleactiva 41,4044,6843,21
Financieleactiva 29,3229,8327,53
Vasteactiva 953,05914,66900,05
Voorraden 277,31218,32152,31
Debiteuren 107,6884,62
Overigevorderingen 7,295,895,11
Liquidemiddelen 347,09346,29207,37
Vlottendeactiva 919,59785,05538,94
Totaalactiva 1.872,641.699,721.438,99
Gewoonkapitaal 490,55268,43115,48
Preferentkapitaal -44,87-96,42-110,59
Aandeelvanderden 27,3025,7225,79
Langlopendeschulden 897,58939,12955,22
Kortlopendeschulden 457,21466,44342,50
Totaalpassiva 1.872,641.699,721.438,99

Overige data AMG Critical Materials N.V.

2023202220212020
Aantalwerknemers 3.4233.3093.064
Aantaluitstaandeaandelenx1000 31.93030.96028.430
Cashflowperaandeel 5,252,930,69
Intrinsiekewaardeperaandeel 14,668,273,86
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,353,416,33
Rendementeigenvermogen 38,245,13-36,10
Koerseindeboekjaar 22,8234,4028,1824,46

Raad van bestuur AMG Critical Materials N.V.

  • Heinz C. Schimmelbusch
  • Jackson Dunckel
  • Steve Hanke
  • Eric Jackson
  • Herb Depp
  • Donatella Ceccarelli
  • Warmolt Prins
  • Anne Roby
  • Willem van Hassel

AMG Critical Materials N.V.

Premium

AMG ziet enorme kansen in recyclen van plutonium

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 23-04 NSI NV
    notering ex-dividend
  2. 23-04 Wereldhave Belgium Comm VA
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  3. 23-04 Deceuninck NV
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  4. 23-04 Barco NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  5. 23-04 ASM International NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl