U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

TomTom 6,970 -0,150 -2,11%

Fundamentele analyse TomTom

TomTom is de toonaangevende, onafhankelijke specialist op het gebied van locatietechnologie, die mobiliteit vormgeeft door middel van zeer nauwkeurige kaarten, navigatiesoftware, realtime verkeersinformatie en services. Door jarenlange ervaring te combineren met toonaangevende zakelijke en technologiepartners, maakt het bedrijf geconnecteerde voertuigen, slimme mobiliteit en uiteindelijk autonoom rijden mogelijk. Het bedrijf heeft vestigingen in 30 landen. Honderden miljoenen mensen over de hele wereld vertrouwen op TomTom-technologieën.

Gegevens TomTom

  • 4.477
  • 130.560
  • -0,15
  • 2,97
  • 2,84
  • -66,47
  • 8,44

NAW Gegevens TomTom

  • 154 De Ruyterkade
  • 1011 AC
  • Amsterdam
  • Netherlands
  • +31 (0)20 757 5000
  • www.tomtom.com
  • ir@tomtom.com

Kerncijfers TomTom

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 528,19700,76686,80903,39
EBITDA (mln.) -2,10967,39213,25144,58
Bedrijfs resultaat (mln.) -287,71675,4155,06-196,42
Resultaat voor belasting (mln.) -295,02-151,546,38-197,42
Netto winst (mln.) -257,64632,8944,86-203,99
Winst per aandeel -1,974,810,19-0,89
Koers winst verhouding -4,281,9673,92-9,28

Balans TomTom

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 65,8328,5926,3833,62
Immateriële activa 309,77572,45827,021.009,27
Financiële activa 8,734,573,904,22
Vaste activa 407,73646,40908,421.054,57
Voorraden 26,1525,3226,4031,61
Debiteuren 79,6699,7892,53114,25
Liquide middelen 372,45436,52247,70120,85
Vlottende activa 570,29662,77586,51319,83
Totaal activa 978,021.309,171.494,921.374,40
Gewoon kapitaal 387,62665,93774,11752,39
Preferent kapitaal 127,60188,51251,80263,16
Aandeel van derden 2,31
Langlopende schulden 309,95312,94323,95281,39
Kortlopende schulden 280,45330,30396,86338,30
Totaal passiva 978,021.309,171.494,921.374,40

Overige data TomTom

2020201920182017
Aantal werknemers 4.4774.7124.8344.738
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 130.560132.370235.320235.320
Cashflow per aandeel -0,150,710,970,73
Intrinsieke waarde per aandeel 2,975,033,293,20
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,841,874,272,58
Rendement eigen vermogen (%) -66,4795,045,79-27,11
Koers einde boekjaar 8,449,4214,048,26

Raad van bestuur TomTom

  • Harold Goddijn
  • Taco Titulaer
  • Derk J. Haank
  • Hala Zeine
  • Michael D. Rhodin
  • Jack de Kreij
  • Jacqueline Tammenoms Bakker

TomTom

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09
    Belgie
    Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09
    Nederland
    Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl