U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

TomTom 8,400 +0,100 +1,20%

Fundamentele analyse TomTom

TomTom is de toonaangevende, onafhankelijke specialist op het gebied van locatietechnologie, die mobiliteit vormgeeft door middel van zeer nauwkeurige kaarten, navigatiesoftware, realtime verkeersinformatie en services. Door jarenlange ervaring te combineren met toonaangevende zakelijke en technologiepartners, maakt het bedrijf geconnecteerde voertuigen, slimme mobiliteit en uiteindelijk autonoom rijden mogelijk. Het bedrijf heeft vestigingen in 30 landen. Honderden miljoenen mensen over de hele wereld vertrouwen op TomTom-technologieën.

Gegevens TomTom

  • 4.424
  • 127.710
  • 0,29
  • 2,21
  • 4,12
  • -33,48
  • 9,11

NAW Gegevens TomTom

  • 154 De Ruyterkade
  • 1011 AC
  • Amsterdam
  • Netherlands
  • +31 (0)20 757 5000
  • www.tomtom.com
  • ir@tomtom.com

Kerncijfers TomTom

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 506,93528,19700,76686,80
EBITDA (mln.) -19,52-2,1061,03161,10
Bedrijfs resultaat (mln.) -93,19-287,71-230,962,91
Resultaat voor belasting (mln.) -86,86-295,02-1.060,24-41,24
Netto winst (mln.) -94,65-257,64632,8944,86
Winst per aandeel -0,74-1,973,700,19
Koers winst verhouding -12,31-4,282,5573,92

Balans TomTom

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 57,7365,8361,2661,77
Immateriële activa 262,77309,77572,45827,02
Financiële activa 17,988,734,573,90
Vaste activa 361,37407,73646,40908,42
Voorraden 19,5926,1525,3226,40
Debiteuren 56,1879,6699,7892,53
Liquide middelen 355,82372,45436,52247,68
Vlottende activa 529,37570,29662,77586,51
Totaal activa 890,74978,021.309,171.494,93
Gewoon kapitaal 282,72387,62665,93774,11
Preferent kapitaal 99,17127,60188,51251,80
Langlopende schulden 317,05309,95312,94323,95
Kortlopende schulden 290,97280,45330,30396,86
Totaal passiva 890,74978,021.309,171.494,93

Overige data TomTom

2021202020192018
Aantal werknemers 4.4244.4774.7125.077
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 127.710130.560170.970230.880
Cashflow per aandeel 0,29-0,150,550,99
Intrinsieke waarde per aandeel 2,212,973,903,35
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,122,842,424,19
Rendement eigen vermogen (%) -33,48-66,4795,045,79
Koers einde boekjaar 9,118,449,4214,04

Raad van bestuur TomTom

  • Harold Goddijn
  • Taco Titulaer
  • Derk J. Haank
  • Hala Zeine
  • Michael D. Rhodin
  • Jack de Kreij
  • Alain de Taeye
  • Jacqueline Tammenoms Bakker

TomTom

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 23-05 Xior Student Housing NV
    notering ex-dividend
  2. 23-05 Retail Estates NV
    Jaarresultaat 2021/22
  3. 23-05 Belgie
    Ondernemersvertrouwen België - May 2022
  4. 23-05 Nederland
    Vastgoed Nederland - Apr 2022
  5. 23-05 Brunel International NV
    notering ex-dividend
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl