U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Nedap N.V. 59,600 -0,200 -0,33%

Fundamentele analyse Nedap N.V.

Nedap N.V. (voorheen N.V. Nederlandsche Apparatenfabriek) is een hightech bedrijf dat hoogwaardige, innovatieve hard- en softwareproducten ontwikkelt. Nedap kent zeven marktgroepen: gezondheidszorg, identificatiesystemen, lichtmanagementsoftware, veeteeltmanagement, retail, beveiligingsmanagement en personeelsoplossingen. Met schaalbare proposities streeft het naar leidende posities in de markten waarin het actief is. Het bedrijf heeft vestigingen in België, Frankrijk, Duitsland, Groot-Brittannië, Nederland, Spanje, China, Hong Kong, Dubai en de Verenigde Staten.

Gegevens Nedap N.V.

  • 805
  • 6.470
  • 4,69
  • 6,81
  • 7,49
  • 18,77
  • 51,00

NAW Gegevens Nedap N.V.

Kerncijfers Nedap N.V.

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 189,92191,55191,40182,18
EBITDA (mln.) 26,5036,2227,6237,80
Bedrijfs resultaat (mln.) 17,1227,7420,4929,92
Resultaat voor belasting (mln.) 16,8827,5320,2710,60
Netto winst (mln.) 13,7524,1317,0728,04
Winst per aandeel 2,133,742,664,39
Koers winst verhouding 23,9412,9715,5610,14
Dividend per aandeel 4,504,502,502,50
Dividend rendement 8,82%9,28%6,04%5,62%

Balans Nedap N.V.

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 38,0338,6234,9235,75
Immateriële activa 2,212,831,951,69
Financiële activa 5,174,45
Vaste activa 41,2342,2142,9842,18
Voorraden 23,0628,5037,5131,48
Debiteuren 22,5823,7924,8730,70
Overige vorderingen 0,010,620,611,03
Liquide middelen 25,6918,692,441,84
Vlottende activa 77,8478,3472,4571,61
Totaal activa 119,08120,55115,44113,78
Gewoon kapitaal 73,2573,5764,9461,96
Preferent kapitaal 72,5872,9064,2761,29
Langlopende schulden 17,4417,8315,9616,66
Kortlopende schulden 28,3929,1534,5435,16
Totaal passiva 119,08120,55115,44113,78

Overige data Nedap N.V.

2020201920182017
Aantal werknemers 805728684678
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 6.4706.6906.6906.690
Cashflow per aandeel 4,694,412,721,99
Intrinsieke waarde per aandeel 6,816,667,316,78
Koers Intrinsieke waarde verhouding 7,497,295,666,57
Rendement eigen vermogen (%) 18,7732,7926,2945,25
Koers einde boekjaar 51,0048,5041,4044,51

Raad van bestuur Nedap N.V.

  • Ruben Wegman
  • Danielle van der Sluijs
  • Gerrit Kolff
  • Jo van Engelen
  • Margot Scheltema
  • Marijn Pijnenborg

Nedap N.V.

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09
    Belgie
    Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09
    Nederland
    Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl