U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Nedap N.V. 68,600 +1,000 +1,48%

Fundamentele analyse Nedap N.V.

NV Nederlandsche Apparatenfabriek Nedap is een in Nederland gevestigd technologiebedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 1929. NV Nederlandsche Apparatenfabriek Nedap ontwikkelt technologieën voor uiteenlopende sectoren, van gezondheidszorg tot veeteelt.

Gegevens Nedap N.V.

  • 64,00

NAW Gegevens Nedap N.V.

Kerncijfers Nedap N.V.

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 230,56207,01189,92191,55
EBITDA (mln.) 33,4633,2126,5036,22
Bedrijfs resultaat (mln.) 23,7923,0717,1227,74
Resultaat voor belasting (mln.) 23,4622,7516,8827,53
Netto winst (mln.) 18,7018,2813,7524,13
Winst per aandeel 2,872,822,133,74
Koers winst verhouding 19,1622,2023,9412,97
Dividend per aandeel 3,003,004,504,50
Dividend rendement 5,45%4,79%8,82%9,28%

Balans Nedap N.V.

Balans (mln.) 2023202220212020
Materiële activa 41,1239,3938,03
Immateriële activa 2,851,812,21
Vaste activa 45,1342,5641,23
Voorraden 28,3423,4723,06
Debiteuren 27,4322,58
Overige vorderingen 0,540,01
Liquide middelen 17,4829,6225,69
Vlottende activa 89,5588,9577,84
Totaal activa 134,68131,51119,08
Gewoon kapitaal 81,1980,3173,25
Preferent kapitaal 18,2872,58
Langlopende schulden 16,9517,4217,44
Kortlopende schulden 36,5433,7828,39
Totaal passiva 134,68131,51119,08

Overige data Nedap N.V.

2023202220212020
Aantal werknemers 915820805
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 6.5106.4806.470
Cashflow per aandeel 2,714,364,69
Intrinsieke waarde per aandeel 9,479,396,81
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,816,677,49
Rendement eigen vermogen (%) 23,0422,7718,77
Koers einde boekjaar 64,0055,0062,6051,00

Raad van bestuur Nedap N.V.

  • Ruben Wegman
  • Danielle van der Sluijs
  • Peter van Bommel
  • Rob Schuurman
  • Marijn Pijnenborg
  • M.A. Scheltema
  • J.M.L. van Engelen

Nedap N.V.

Premium

Aandeel Nedap haalt koersdoel van €65 zonder hulp van groot nieuws

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 23-02 Texaf SA
    Jaarresultaat 2023
  2. 23-02 Proximus NV
    Jaarresultaat 2023
  3. 23-02 Brunel International NV
    Jaarresultaat 2023
  4. 23-02 Cofinimmo SA
    Jaarresultaat 2023
  5. 26-02 Accentis NV
    Jaarresultaat 2023
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl