U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

HAL Trust 151,000 -0,400 -0,26%

Fundamentele analyse HAL Trust

HAL Trust richt zich op het verwerven van belangrijke participaties in bedrijven. Bij het selecteren van investeringskandidaten benadrukt HAL, naast bepaalde investerings- en rendementscriteria, het potentieel van een actieve rol als aandeelhouder en bestuurslid. Het bedrijf concentreert zijn aandacht op Europa en beperkt zich niet tot een bepaalde branche. De Amerikaanse investeringen worden beheerd vanuit het kantoor in Seattle (Washington). Dit kantoor investeert ook in onroerend goed, met de nadruk op de ontwikkeling en verhuur van meergezinswoningen en kantoorgebouwen. De belangrijkste dochteronderneming is een meerderheidsbelang in GrandVision N.V. (76,7%), een toonaangevende wereldwijde optische retailer gevestigd op Amsterdam Airport Schiphol.

Gegevens HAL Trust

  • 57.215
  • 84.230
  • 23,00
  • 90,29
  • 1,30
  • 7,85
  • 117,00

NAW Gegevens HAL Trust

Kerncijfers HAL Trust

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 5.458,205.428,408.356,208.000,40
EBITDA (mln.) 1.234,901.850,401.357,501.606,40
Bedrijfs resultaat (mln.) 544,401.286,00663,00914,50
Resultaat voor belasting (mln.) -236,70696,90539,00779,80
Netto winst (mln.) 628,50665,50155,30390,50
Winst per aandeel 7,467,981,904,88
Koers winst verhouding 15,6818,0570,1131,52
Dividend per aandeel 4,705,805,306,20
Dividend rendement 4,02%4,03%3,98%4,03%

Balans HAL Trust

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 6.108,105.008,105.456,005.037,60
Immateriële activa 1.313,101.179,702.642,402.568,70
Financiële activa 3.501,203.669,003.260,603.292,40
Vaste activa 11.312,3010.920,9011.562,6011.099,10
Voorraden 716,90664,30831,20842,70
Debiteuren 836,60857,70895,90811,70
Liquide middelen 1.602,701.558,602.276,502.789,80
Vlottende activa 8.956,708.836,504.913,304.987,60
Totaal activa 20.269,0019.757,4016.475,9016.086,70
Gewoon kapitaal 8.005,808.012,307.512,207.599,80
Preferent kapitaal -273,10173,8340,76155,10
Aandeel van derden 2.598,102.536,302.397,802.151,10
Langlopende schulden 4.002,403.615,303.452,203.457,20
Kortlopende schulden 5.662,705.593,503.113,702.878,60
Totaal passiva 20.269,0019.757,4016.475,9016.086,70

Overige data HAL Trust

2020201920182017
Aantal werknemers 57.21557.91952.35251.397
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.23083.45081.76080.120
Cashflow per aandeel 23,0022,5614,7612,51
Intrinsieke waarde per aandeel 90,2990,2286,5988,66
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,301,601,541,73
Rendement eigen vermogen (%) 7,858,312,075,14
Koers einde boekjaar 117,00144,00133,20153,80

Raad van bestuur HAL Trust

  • Melchert Groot
  • A.A. van 't Hof RA
  • Martijn van der Vorm MBA
  • C. van der Vorm
  • G. Wijers
  • Theo de Raad
  • Lodewijk Hijmans van den Bergh

HAL Trust

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-10
    Koninklijke Philips NV
    Results 3rd quarter 2021
  2. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Q2/2021(Rev.)
  3. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Annual detailed data
  4. 18-10
    Verenigde Staten
    Industriële Productie Verenigde Staten - Sept 2021
  5. 19-10
    CM.com
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl