U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Fugro 24,140 +0,500 +2,12%

Fundamentele analyse Fugro

Fugro NV is een in Nederland gevestigd olie- en gasbedrijf. Het bedrijf is opgericht in 1962. Fugro NV is een leverancier van geo-intelligence en integriteitsoplossingen voor bouw-, infrastructuur- en natuurlijke hulpbronnenprojecten.

Gegevens Fugro

  • 10.220
  • 113.510
  • 3,30
  • 11,37
  • 1,53
  • 19,75
  • 17,34

NAW Gegevens Fugro

Kerncijfers Fugro

Kerncijfers 2023202220212020
Omzet (mln.) 2.200,171.789,061.481,781.413,79
EBITDA (mln.) 397,49218,37173,54139,38
Bedrijfsresultaat (mln.) 252,3192,9760,2619,77
Resultaat voor belasting (mln.) 215,7386,4947,9853,03
Netto winst (mln.) 254,8474,1371,12-173,82
Winst per aandeel 2,270,700,70-2,85
Koerswinstverhouding 7,6416,009,84-2,67

Balans Fugro

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 883,73757,00678,58658,05
Immaterieleactiva 290,60292,75289,84277,29
Financieleactiva 73,4781,80109,4683,63
Vasteactiva 1.386,421.190,251.126,871.054,59
Voorraden 36,0535,0829,1027,62
Debiteuren 240,04203,22
Overigevorderingen 8,058,8710,8811,54
Liquidemiddelen 326,29209,09148,96183,46
Vlottendeactiva 1.014,31867,22711,47646,45
Totaalactiva 2.400,742.057,471.838,341.701,04
Gewoonkapitaal 1.290,561.055,07851,20702,07
Preferentkapitaal -12,07-290,52
Aandeelvanderden 12,6311,2710,369,58
Langlopendeschulden 396,58396,52381,56483,68
Kortlopendeschulden 700,97594,61595,22505,72
Totaalpassiva 2.400,742.057,471.838,341.701,04

Overige data Fugro

2023202220212020
Aantalwerknemers 10.2209.4019.0029.149
Aantaluitstaandeaandelenx1000 113.510113.510101.49060.950
Cashflowperaandeel 3,301,110,901,99
Intrinsiekewaardeperaandeel 11,379,298,3911,52
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,531,200,820,66
Rendementeigenvermogen 19,757,038,36-24,76
Koerseindeboekjaar 17,3411,206,897,60

Raad van bestuur Fugro

  • Mark Heine
  • Barbara Geelen
  • Sjoerd Vollebregt
  • Marc de Jong
  • Antonio Campo
  • Ron Mobed
  • Anja Montijn
  • Essimari Kairisto
  • Céline Gerson
  • Tim Lyle
  • Wim Herijgers
  • Erik-Jan Bijvank
  • Amar Umap
  • Erwin Hoogeveen
  • Annabelle Vos

Fugro

Premium

Trading update Fugro bevat op 1 dissonant na veel goed nieuws

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 22-05 Home Invest Belgium SA
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  2. 22-05 Elia System Operator NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  3. 22-05 Aannemingsmaatschappij Cfe NV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  4. 22-05 Inclusio S.A.
    notering ex-dividend
  5. 22-05 VGP NV
    notering ex-dividend
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl