U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Fugro 12,040 -0,160 -1,31%

Fundamentele analyse Fugro

Fugro NV biedt gegevens aan over het aardoppervlak en de zeebodem.De gegevens worden wereldwijd verzameld zowel op land, in de oceanen en in de lucht.Het bedrijf gebruikt hiervoor vliegtuigen, helicopters, tankers, boorplatformen, onderwater robots en GPS apparatuur. De afnemers van de gegevens zijn veelal industriële bedrijven in de olie en gas sectoren, mijnbouw en bouwbedrijven en de windenergie sector. Het bedrijf is onderverdeeld in "Geotechnical", "Survey", "Geoscience" en "Subsea Services" secties.

Gegevens Fugro

  • 9.002
  • 101.490
  • 0,90
  • 8,39
  • 0,82
  • 8,36
  • 6,89

NAW Gegevens Fugro

Kerncijfers Fugro

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.481,781.413,791.643,511.668,10
EBITDA (mln.) 173,54139,38145,75111,75
Bedrijfs resultaat (mln.) 60,2619,7725,568,80
Resultaat voor belasting (mln.) 47,9853,0362,68-35,19
Netto winst (mln.) 71,12-173,82-108,49-51,06
Winst per aandeel 0,70-2,85-1,34-0,63
Koers winst verhouding 9,84-2,67-7,45-11,98

Balans Fugro

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 678,58658,05724,77619,99
Immateriële activa 289,84277,29288,63376,96
Financiële activa 109,4683,63107,81101,29
Vaste activa 1.126,871.054,591.171,691.141,22
Voorraden 29,1027,6229,6829,30
Debiteuren 240,04203,22268,39262,14
Overige vorderingen 10,8811,5414,769,31
Liquide middelen 148,96183,46201,15227,15
Vlottende activa 711,47646,45884,62803,20
Totaal activa 1.838,341.701,042.056,301.944,42
Gewoon kapitaal 851,20702,07597,26668,76
Preferent kapitaal -12,07-290,52-171,70-130,26
Aandeel van derden 10,369,5810,6333,72
Langlopende schulden 381,56483,68914,11794,97
Kortlopende schulden 595,22505,72534,31446,96
Totaal passiva 1.838,341.701,042.056,301.944,42

Overige data Fugro

2021202020192018
Aantal werknemers 9.0029.14910.07710.265
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 101.49060.95080.97080.970
Cashflow per aandeel 0,901,991,380,16
Intrinsieke waarde per aandeel 8,3911,527,388,26
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,820,661,350,91
Rendement eigen vermogen (%) 8,36-24,76-18,17-7,64
Koers einde boekjaar 6,897,609,987,55

Raad van bestuur Fugro

  • Mark Heine
  • Barbara Geelen
  • Sjoerd Vollebregt
  • Marc de Jong
  • Antonio Campo
  • Ron Mobed
  • Anja Montijn
  • Petri Hofsté

Fugro

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 30-06 Duitsland
    Werkgelegenheid Duitsland
  2. 30-06 Duitsland
    Werkloosheid Duitsland
  3. 30-06 Belgie
    Werkloosheid België - May 2022
  4. 30-06 Belgie
    Producentenprijsindex België - May 2022
  5. 30-06 Belgie
    Betalingsbalans België - Q1 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl