U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Value8 6,660 0,000 0,00%

Fundamentele analyse Value8

Value8 NV is een investeringsmaatschappij die investeert en diensten verleent aan kleine en middelgrote ondernemingen. Value8 focust om op lange termijn waardecreatie te genereren voor bedrijven in de gezondheidszorg, voeding en financiële dienstverlening. Value8 is een investeringsmaatschappij onder IFRS sinds 1 januari 2017. Tegelijkertijd werden de voormalige Groepscijfers gedeconsolideerd en geherclassificeerd. Dit heeft een impact gehad op veel belangrijke kerncijfers. De omzet wordt niet langer gerapporteerd; het is niet langer de groep die bepalend is voor de medewerkers, maar alleen het team in Bussum.

Gegevens Value8

  • 8
  • 9.730
  • -1,55
  • 7,90
  • 0,65
  • 11,16
  • 5,16

NAW Gegevens Value8

Kerncijfers Value8

Kerncijfers 2020201920182017
EBITDA (mln.) 8,784,834,6621,80
Bedrijfs resultaat (mln.) 8,724,804,6421,78
Resultaat voor belasting (mln.) 8,454,534,1220,92
Netto winst (mln.) 8,754,504,3221,11
Winst per aandeel 0,880,420,402,30
Koers winst verhouding 5,8613,2911,852,17
Dividend per aandeel 0,161,501,050,15
Dividend rendement 3,10%26,88%22,15%3,00%

Balans Value8

Balans (mln.) 2020201920182017
Immateriële activa 0,060,080,11
Financiële activa 42,7838,5357,5690,28
Vaste activa 42,7838,5957,6490,39
Liquide middelen 34,0036,1218,816,42
Vlottende activa 39,3236,6019,036,73
Totaal activa 82,1075,1876,6897,12
Gewoon kapitaal 78,3971,3272,2179,33
Preferent kapitaal 32,6022,1823,2513,57
Langlopende schulden 2,572,573,86
Kortlopende schulden 3,711,291,9013,93
Totaal passiva 82,1075,1876,6897,12

Overige data Value8

2020201920182017
Aantal werknemers 86710
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 9.73010.69010.6909.200
Cashflow per aandeel -1,551,233,21-0,34
Intrinsieke waarde per aandeel 7,90
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,65
Rendement eigen vermogen (%) 11,166,315,9826,61
Koers einde boekjaar 5,165,584,745,00

Raad van bestuur Value8

  • Peter Paul de Vries
  • Robert de Haze Winkelman
  • Jan Peter Kerstens

Value8

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-10
    Koninklijke Philips NV
    Results 3rd quarter 2021
  2. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Q2/2021(Rev.)
  3. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Annual detailed data
  4. 18-10
    Verenigde Staten
    Industriële Productie Verenigde Staten - Sept 2021
  5. 19-10
    CM.com
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl