U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Brunel 9,990 -0,010 -0,10%

Fundamentele analyse Brunel

Brunel omschrijft zichzelf als een autoriteit op het gebied van nationale en internationale rekrutering. Brunel ondersteunt een flexibele organisatie van arbeid door het ontwikkelen van innovatieve diensten en langetermijnoplossingen in professionele personeelsbezetting en projectmanagement. De groep heeft leidende posities in specifieke segmenten van de internationale arbeidsmarkt.

Gegevens Brunel International

  • 12.246
  • 50.490
  • 0,33
  • 5,26
  • 2,14
  • 10,75
  • 11,24

NAW Gegevens Brunel International

Kerncijfers Brunel International

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 899,67892,571.041,12914,58
EBITDA (mln.) 66,1149,6440,4540,07
Bedrijfs resultaat (mln.) 47,6528,8216,8532,69
Resultaat voor belasting (mln.) 46,9328,5116,4432,45
Netto winst (mln.) 31,0015,593,8220,57
Winst per aandeel 0,610,310,080,41
Koers winst verhouding 18,4323,55112,6326,63
Dividend per aandeel 0,450,300,300,25
Dividend rendement 4,00%4,11%3,33%2,29%

Balans Brunel International

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 49,8044,987,997,26
Immateriële activa 60,0316,9719,5621,59
Financiële activa 0,63
Vaste activa 136,6679,3688,9343,28
Debiteuren 173,69130,65173,75160,83
Overige vorderingen 2,092,632,842,28
Liquide middelen 99,18149,9884,63106,02
Vlottende activa 365,14346,68348,55352,24
Totaal activa 501,80426,04437,48395,52
Gewoon kapitaal 288,24272,64278,23282,77
Preferent kapitaal 34,759,11186,74174,53
Aandeel van derden 13,692,14-4,390,67
Langlopende schulden 47,9331,5833,086,20
Kortlopende schulden 151,94119,69130,57105,88
Totaal passiva 501,80426,04437,48395,52

Overige data Brunel International

2021202020192018
Aantal werknemers 12.24610.75113.67713.499
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 50.49050.57050.57050.570
Cashflow per aandeel 0,331,830,40-0,12
Intrinsieke waarde per aandeel 5,265,095,205,34
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,141,431,732,04
Rendement eigen vermogen (%) 10,755,721,377,27
Koers einde boekjaar 11,247,309,0110,92

Raad van bestuur Brunel International

  • Jilko Andringa
  • Peter de Laat
  • Just Spee
  • Graeme Maude
  • Frank van der Vloed
  • Jan Arie van Barneveld
  • Kitty Koelemeijer

Brunel International

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 10-08 ABN AMRO Group NV
    Resultaten 2e kwartaal 2022
  2. 10-08 Ageas SA
    Halfjaarresultaten 2022
  3. 10-08 Corbion NV
    Halfjaarresultaten 2022
  4. 10-08 Belgie
    Industriële Productie België - Jun 2022
  5. 10-08 Koninklijke Ahold Delhaize NV
    Resultaten 2e kwartaal 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl