U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Brunel 10,120 -0,160 -1,56%

Fundamentele analyse Brunel

Brunel International NV is een in Nederland gevestigde onderneming voor arbeidsbemiddeling. De onderneming werd opgericht in 1975. Brunel International NV is een aanbieder van personeels- en bemiddelingsdiensten, voornamelijk in de segmenten Engineering, Energie, Informatie- en Communicatietechnologie.

Gegevens Brunel International

  • 11,18

NAW Gegevens Brunel International

Kerncijfers Brunel International

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 1.181,82899,67892,571.041,12
EBITDA (mln.) 82,2066,1149,6440,45
Bedrijfsresultaat (mln.) 60,8747,6528,8216,85
Resultaat voor belasting (mln.) 47,5046,9328,5116,44
Netto winst (mln.) 29,3931,0015,593,82
Winst per aandeel 0,580,610,310,08
Koerswinstverhouding 16,5218,4323,55112,63
Dividend per aandeel 0,550,450,300,30
Dividendrendement 5,74%4,00%4,11%3,33%

Balans Brunel International

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 55,5849,8044,98
Immaterieleactiva 65,7060,0316,97
Financieleactiva 0,63
Vasteactiva 153,47136,6679,36
Debiteuren 303,05173,69130,65
Overigevorderingen 2,992,092,63
Liquidemiddelen 87,6399,18149,98
Vlottendeactiva 393,67365,14346,68
Totaalactiva 547,14501,80426,04
Gewoonkapitaal 304,68288,24272,64
Preferentkapitaal 29,3934,759,11
Aandeelvanderden 13,1413,692,14
Langlopendeschulden 73,5947,9331,58
Kortlopendeschulden 155,74151,94119,69
Totaalpassiva 547,14501,80426,04

Overige data Brunel International

2023202220212020
Aantalwerknemers 12.56212.24610.751
Aantaluitstaandeaandelenx1000 50.40050.49050.570
Cashflowperaandeel 0,520,331,83
Intrinsiekewaardeperaandeel 5,505,265,09
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,742,141,43
Rendementeigenvermogen 9,6510,755,72
Koerseindeboekjaar 11,189,5811,247,30

Raad van bestuur Brunel International

  • Jilko Andringa
  • Peter de Laat
  • Frank van der Vloed
  • Graeme Maude
  • Just Spee
  • Kitty Koelemeijer

Brunel International

Premium

Management Brunel lijkt wat overvallen door mindere markt

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 16-04 Mithra Pharmaceuticals SA
    Jaarverslag 2023
  2. 16-04 Xior Student Housing NV
    Jaarverslag 2023
  3. 16-04 B&S Group SA
    Jaarresultaat 2023
  4. 16-04 PostNL NV
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  5. 16-04 Fastned BV
    Resultaten 1e kwartaal 2024
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl