U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Brunel 10,580 +0,220 +2,12%

Fundamentele analyse Brunel

Brunel omschrijft zichzelf als een autoriteit op het gebied van nationale en internationale rekrutering. Brunel ondersteunt een flexibele organisatie van arbeid door het ontwikkelen van innovatieve diensten en langetermijnoplossingen in professionele personeelsbezetting en projectmanagement. De groep heeft leidende posities in specifieke segmenten van de internationale arbeidsmarkt.

Gegevens Brunel International

  • 10.751
  • 50.570
  • 1,83
  • 5,09
  • 1,43
  • 5,72
  • 7,30

NAW Gegevens Brunel International

Kerncijfers Brunel International

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 892,571.041,12914,58790,09
EBITDA (mln.) 49,6440,4540,0723,11
Bedrijfs resultaat (mln.) 28,8216,8532,6915,12
Resultaat voor belasting (mln.) 28,5116,4432,4514,58
Netto winst (mln.) 15,593,8220,577,64
Winst per aandeel 0,310,080,410,15
Koers winst verhouding 23,55112,6326,63101,33
Dividend per aandeel 0,300,300,250,15
Dividend rendement 4,11%3,33%2,29%0,99%

Balans Brunel International

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 44,987,997,267,80
Immateriële activa 16,9719,5621,5921,67
Vaste activa 79,3688,9343,2841,24
Debiteuren 130,65173,75160,83139,80
Overige vorderingen 2,632,842,287,25
Liquide middelen 149,9884,63106,02125,67
Vlottende activa 346,68348,55352,24337,68
Totaal activa 426,04437,48395,52378,92
Gewoon kapitaal 272,64278,23282,77268,83
Preferent kapitaal 9,11186,74174,53175,89
Aandeel van derden 2,14-4,390,670,14
Langlopende schulden 31,5833,086,204,77
Kortlopende schulden 119,69130,57105,88105,18
Totaal passiva 426,04437,48395,52378,92

Overige data Brunel International

2020201920182017
Aantal werknemers 10.75113.67713.49911.086
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 50.57050.57050.57050.430
Cashflow per aandeel 1,830,40-0,120,32
Intrinsieke waarde per aandeel 5,095,205,345,18
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,431,732,042,93
Rendement eigen vermogen (%) 5,721,377,272,84
Koers einde boekjaar 7,309,0110,9215,20

Raad van bestuur Brunel International

  • Jilko Andringa
  • Peter de Laat
  • Aat Schouwenaar
  • Graeme Maude
  • Jan Arie van Barneveld
  • Kitty Koelemeijer
  • Just Spee

Brunel International

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 27-01 Quest For Growth NV
    Jaarverslag 2021
  2. 27-01 Frankrijk
    Consumentenuitgave Frankrijk - Dec 2021
  3. 27-01 Verenigde Staten
    Industriële bestellingen Verenigde Staten - Durable Goods Dec 2021
  4. 27-01 Verenigde Staten
    BNP Verenigde Staten
  5. 27-01 Verenigde Staten
    Vastgoed Verenigde Staten - Pending Home Sales Index
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl