oranje gorilla Beursgorilla Markt MonitorMarkt Monitor

Centrale bank Mexico verlaagt rente opnieuw

Centrale bank Mexico verlaagt rente opnieuw
Beeld: Deze foto is gegenereerd door ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De Bank of Mexico heeft donderdag haar belangrijkste rente opnieuw verlaagd. Dit bleek uit het rentebesluit van de Mexicaanse centrale bank.

De vijfkoppige raad van bestuur stemde met 4 tegen 1 voor een verlaging van de rente met 25 basispunten tot 7,25 procent. Het was de elfde verlaging op rij.

Eén bestuurder wilde de rente handhaven op 7,50 procent.

De Bank of Mexico sluit verdere renteverlagingen niet uit, nu er "aanzienlijke neerwaartse risico's" zijn voor de economische groei.

Verder verwacht de Mexicaanse centrale bank nog steeds dat de inflatie in het derde kwartaal van volgend jaar terugkeert naar de doelstelling van 3,0 procent.

De Mexicaanse peso handelde na het rentebesluit 0,2 procent hoger ten opzichte van de dollar op 18,5692.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.