oranje gorilla Beursgorilla Markt MonitorMarkt Monitor

Alumexx krijgt uitstel van Euronext

Alumexx krijgt uitstel van Euronext
Beeld: Euronext

(ABM FN-Dow Jones) Alumexx heeft van beursuitbater Euronext uitstel gekregen voor de publicatie van het jaarverslag 2024. Dit maakte het bedrijf uit Etten-Leur donderdagavond bekend.

In principe had Alumexx het jaarverslag uiterlijk op 30 april moeten publiceren, maar dat is niet gelukt. Alumexx heeft nu tot 30 mei de tijd gekregen alvorens Euronext het proces van een delisting start.

"Alumexx heeft het vertrouwen dat de datum van 30 mei zal worden gehaald. Daarna zal de oproeping voor de jaarvergadering uitgaan", aldus het bedrijf in een toelichting. Dit betekent dat de jaarvergadering niet op 26 juni zal plaatsvinden.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
ALUMEXX N.V. kopen verkopen

78% zegt verkopen

9 stemmen