oranje gorilla Beursgorilla Markt MonitorMarkt Monitor

Deutsche Bank verlaagt koersdoel Philips

Deutsche Bank verlaagt koersdoel Philips
Beeld: Philips

(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft maandag het koersdoel voor Philips verlaagd van 26,00 naar 23,00 euro, maar met handhaving van het Houden advies. Dit bleek uit een rapport van analist Falko Friedrichs.

De analist is terughoudend over de vooruitzichten van Philips voor dit jaar, na de winstwaarschuwing van vorige week vanwege de impact van de Amerikaanse importheffingen. 

"De kracht van deze tegenwind is nog onduidelijk", aldus Friedrichs, die benadrukte dat Philips te maken heeft met importheffingen op zowel verkopen van China naar de VS, als verkopen van Europa naar de VS.

Bovendien kampt Philips nog steeds met een dubbelcijferige omzetdaling in China, terwijl de activiteiten rondom persoonlijke gezondheidsproducten negatief beïnvloed kunnen worden door somber gestemde consumenten.

Deutsche Bank waarschuwde dat deze ontwikkelingen nog niet volledig zijn verdisconteerd en dat Philips mogelijk gedwongen wordt om de outlook voor 2025 verder te verlagen. 

Het aandeel Philips sloot vrijdag in Amsterdam op 21,86 euro.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Philips Koninklijke kopen verkopen

58% zegt kopen

12 stemmen