(ABM FN-Dow Jones) ArcelorMittal heeft in het eerste kwartaal van 2025 vermoedelijk zwakker gepresteerd dan in dezelfde periode in 2024. Dit blijkt donderdag uit de consensus van Visible Alpha, waar 12 analisten aan bijdroegen.
De EBITDA zou uitkomen op 1,55 miljard dollar, minder dan de 1,96 miljard dollar in het eerste kwartaal van 2024 en dan de 1,65 miljard dollar in het vierde kwartaal van vorig jaar.
De nettowinst bedroeg afgelopen kwartaal volgens de analisten 504 miljoen dollar, ook minder dan de 938 miljoen dollar een jaar eerder.
ArcelorMittal maakt op 30 april de cijfers over het eerste kwartaal bekend.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden