U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Beeld: ABM Financial News

"Beveiligingsbedrijf Verisure overweegt beursnotering Amsterdam"

(ABM FN-Dow Jones) Verisure overweegt een beursnotering in Amsterdam, Londen, Stockholm of Zürich. Dit meldde het Britse Sky News dit weekend op basis van informatie van ingewijden.

Participatiemaatschappij Hellman & Friedman, de eigenaar van Verisure, is bezig met plannen voor een mogelijke beursgang met een waardering van meer dan 20 miljard euro, aldus Sky News.

Volgens de bronnen zal een beursgang van Verisure, dat alarmsystemen voor particulieren maakt, pas over 12 tot 18 maanden plaatsvinden, hoewel ze waarschuwden dat er nog geen formele beslissing is genomen.

De beurzen in Londen en Amsterdam worden gezien als de meest waarschijnlijke bestemmingen voor een beursnotering, hoewel openbare markten in Stockholm en Zürich ook niet zijn uitgesloten, aldus Sky News. Verisure is een Zweedse vennootschap en heeft haar hoofdkantoor in Zwitserland.

Het bedrijf heeft ongeveer 5,5 miljoen klanten in 17 landen, waaronder Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Brazilië, Chili en Italië.

Bron: ABM Financial News

Meld u aan voor de Beursgorilla.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 
NLD25 922,34 -2,32 -0,25%
AEX 924,10 -1,03 -0,11%
US30^ 44.342,20 0,00 0,00%
Nasd100^ 21.508,40 0,00 0,00%

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 10-02 ASML Holding NV
    notering ex-dividend (Amsterdam)
  2. 11-02 Montea Comm VA
    Jaarresultaat 2024
  3. 11-02 Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  4. 11-02 Wereldhave NV
    Jaarresultaat 2024
  5. 11-02 Barco NV
    Jaarresultaat 2025
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl