U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Beeld: ABM Financial News

Omzet LVMH valt tegen

(ABM FN-Dow Jones) LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton boekte in de eerste jaarhelft een tegenvallende omzet, maar ziet de tweede helft met vertrouwen tegemoet. Dit maakte 's werelds grootste bedrijf in luxegoederen dinsdag nabeurs bekend.

De omzet van het Franse conglomeraat daalde met 1 procent op jaarbasis tot 41,68 miljard euro. Analisten voorspelden vooraf 42,22 miljard euro.

 “De resultaten voor de eerste helft van het jaar weerspiegelen de opmerkelijke veerkracht van LVMH, ondersteund door de kracht van haar Maisons en het reactievermogen van haar teams in een klimaat van economische en geopolitieke onzekerheid” aldus Bernard Arnault, voorzitter en CEO van LVMH.

De winst uit terugkerende activiteiten daalde 8 procent tot 10,7 miljard euro, wat neerkomt op een operationele marge van 25,6 procent. Dat is wel aanzienlijk hoger dan het niveau van vóór de coronacrisis. Wisselkoersschommelingen hadden een aanzienlijk negatief effect op de halfjaarlijkse periode.

Het aandeel van de Groep in de nettowinst daalde met 14 procent en bedroeg 7,3 miljard euro.

Outlook

In een onzekere geopolitieke en economische omgeving zei de groep zelfverzekerd te zijn en vast te houden aan de strategie om de aantrekkelijkheid van haar merken steeds te vergroten, voortbouwend op de uitzonderlijke kwaliteit van haar producten en uitmuntendheid in de detailhandel.

De strategie om bij alle activiteiten te concentreren op de hoogste kwaliteit moet LVMH in staat stellen de mondiale leiderschapspositie op het gebied van luxegoederen in 2024 opnieuw te versterken, aldus het bedrijf.

Op woensdag 4 december 2024 wordt een interim-dividend van 5,50 euro uitgekeerd.

Bron: ABM Financial News

Meld u aan voor de Beursgorilla.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Vandaag in het nieuws

  1. Beursweek in het teken van Amerikaanse inflatie

    14:48, ABM Financial News
  2. Media: Elliott neemt "aanzienlijk" belang in BP

    13:47, ABM Financial News
  3. ArcelorMittal en Aperam weekwinnaars

    13:34, ABM Financial News
  4. Inflatie China gestegen

    11:22, ABM Financial News
NLD25 922,34 -2,32 -0,25%
AEX 924,10 -1,03 -0,11%
US30^ 44.342,20 0,00 0,00%
Nasd100^ 21.508,40 0,00 0,00%

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 10-02 ASML Holding NV
    notering ex-dividend (Amsterdam)
  2. 11-02 Montea Comm VA
    Jaarresultaat 2024
  3. 11-02 Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  4. 11-02 Wereldhave NV
    Jaarresultaat 2024
  5. 11-02 Barco NV
    Jaarresultaat 2025
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op Beursgorilla.nl