U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

ABN AMRO BANK N.V. 10,100 -0,065 -0,64%

Fundamentele analyse ABN AMRO BANK N.V.

ABN AMRO is een full-service bank met een primaire focus op Nederland en selectief internationale operaties. ABN AMRO bedient particuliere, kleinhandel en zakelijke klanten op basis van diepgaande financiële expertise en uitgebreide kennis van tal van industriesectoren.

Gegevens ABN AMRO BANK N.V.

  • 19.957
  • 940.000
  • 10,21
  • 22,79
  • 0,57
  • 5,60
  • 12,92

NAW Gegevens ABN AMRO BANK N.V.

Kerncijfers ABN AMRO BANK N.V.

Kerncijfers 2021202020192018
Resultaat voor belasting (mln.) 1.838,00356,002.680,003.086,00
Netto winst (mln.) 1.231,00-45,002.046,002.246,00
Winst per aandeel 1,21-0,172,062,39
Koers winst verhouding 10,67-47,187,878,59
Dividend per aandeel 0,611,281,45
Dividend rendement 4,72%7,89%7,06%

Balans ABN AMRO BANK N.V.

Balans (mln.) 2021202020192018
Gewoon kapitaal 21.994,0020.989,0021.471,0021.358,00
Preferent kapitaal 760,00254,00568,001.102,00
Achtergestelde schulden 7.549,008.069,0010.041,009.805,00
Totaal passiva 399.113,00395.623,00375.054,00381.295,00

Overige data ABN AMRO BANK N.V.

2021202020192018
Aantal werknemers 19.95719.23417.97718.830
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000940.000940.000
Cashflow per aandeel 10,2148,203,852,46
Intrinsieke waarde per aandeel 22,7922,3321,5621,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,570,360,750,97
Rendement eigen vermogen (%) 5,60-0,219,5310,52
Koers einde boekjaar 12,928,0216,2220,54

Raad van bestuur ABN AMRO BANK N.V.

  • Robert Swaak
  • Lars Kramer
  • Tom de Swaan
  • Gerard Penning
  • Tanja Cuppen
  • Christian Bornfeld
  • Anna Storåkers
  • Tjalling Tiemstra
  • Michiel Lap
  • Laetitia Griffith
  • Mariken Tannemaat
  • Dan Dorner
  • Annerie Vreugdenhil
  • Choy van der Hooft-Cheong
  • Arjen Dorland

ABN AMRO BANK N.V.

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-08 Koninklijke BAM Groep NV
    Halfjaarresultaten 2022
  2. 18-08 Koninklijke Boskalis Westminster NV
    Halfjaarresultaten 2022
  3. 18-08 Sipef NV
    Halfjaarresultaten 2022
  4. 18-08 Kinepolis Group NV
    Halfjaarresultaten 2022
  5. 18-08 Pershing Square Holdings Ltd
    notering ex-dividend (Amsterdam)
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl