U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Intertrust 19,260 -0,020 -0,10%

Fundamentele analyse Intertrust

Intertrust omschrijft zichzelf als een toonaangevende wereldwijde leverancier van hoogwaardige trust- en zakelijke dienstverlening, met een netwerk van meer dan 35 kantoren in meer dan 25 rechtsgebieden in Europa, Amerika, Azië en het Midden-Oosten. Het zakelijke dienstenaanbod van het bedrijf omvat vier units. Bedrijfsdiensten bestaan uit het opzetten, structureren, beheren en afwikkelen van de bedrijfsinvesterings- en financieringsstructuren van haar klanten. Fondsdiensten omvatten de oprichting en administratie van fondsen, vastgoedfondsen en private equity-fondsen. Kapitaalmarktdiensten omvatten het opzetten, structureren, beheren en afwikkelen van securitisatie- en gestructureerde financiële transacties voor emittenten en initiators. Particuliere klantendiensten zijn fonds- en trustvorming voor haar particuliere klanten, zoals vermogende particulieren.

Gegevens Intertrust

  • 4.175
  • 90.350
  • 1,24
  • 9,65
  • 2,03
  • 7,49
  • 19,60

NAW Gegevens Intertrust

Kerncijfers Intertrust

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 571,47566,96543,48496,11
EBITDA (mln.) 184,53192,92207,14183,07
Bedrijfs resultaat (mln.) 102,5289,13132,47130,66
Resultaat voor belasting (mln.) 87,9735,79114,7997,80
Netto winst (mln.) 65,2720,8190,3389,36
Winst per aandeel 0,720,231,011,00
Koers winst verhouding 27,2260,3517,1414,69
Dividend per aandeel 0,300,62
Dividend rendement 1,73%4,22%

Balans Intertrust

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 110,3292,10107,7114,58
Immateriële activa 1.634,891.614,021.746,571.467,13
Financiële activa 0,160,15
Vaste activa 1.807,211.744,871.904,151.486,42
Voorraden 40,8235,4733,8534,23
Debiteuren 111,8694,21100,7990,48
Overige vorderingen 1,351,050,844,84
Liquide middelen 136,02141,31121,04127,80
Vlottende activa 348,54316,70301,53284,52
Totaal activa 2.155,752.061,582.205,681.770,94
Gewoon kapitaal 871,60760,01774,47718,55
Preferent kapitaal -23,69-63,47-18,96-39,29
Aandeel van derden 0,320,310,270,26
Langlopende schulden 975,331.061,211.112,84854,91
Kortlopende schulden 308,51240,06318,10197,22
Totaal passiva 2.155,752.061,582.205,681.770,94

Overige data Intertrust

2021202020192018
Aantal werknemers 4.1754.0763.4672.500
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 90.35090.16089.73089.400
Cashflow per aandeel 1,241,942,082,07
Intrinsieke waarde per aandeel 9,658,438,337,42
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,031,652,081,98
Rendement eigen vermogen (%) 7,492,7411,6612,44
Koers einde boekjaar 19,6013,8817,3114,69

Raad van bestuur Intertrust

  • Ian Lynch
  • Shankar Iyer
  • Rogier van Wijk
  • Hélène Vletter-van Dort
  • Roberto Canenti
  • Chitra Baskar
  • Aileen Gillan
  • Charlotte Lambkin
  • Anthony Ruys
  • Toine van Laack
  • Paul Willing
  • Stewart Bennett
  • Lee Godfrey
  • Daniel Jaffe

Intertrust

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 23-05 Xior Student Housing NV
    notering ex-dividend
  2. 23-05 Retail Estates NV
    Jaarresultaat 2021/22
  3. 23-05 Belgie
    Ondernemersvertrouwen België - May 2022
  4. 23-05 Nederland
    Vastgoed Nederland - Apr 2022
  5. 23-05 Brunel International NV
    notering ex-dividend
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl