U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Intertrust 11,500 -0,300 -2,54%

Fundamentele analyse Intertrust

Intertrust omschrijft zichzelf als een toonaangevende wereldwijde leverancier van hoogwaardige trust- en zakelijke dienstverlening, met een netwerk van meer dan 35 kantoren in meer dan 25 rechtsgebieden in Europa, Amerika, Azië en het Midden-Oosten. Het zakelijke dienstenaanbod van het bedrijf omvat vier units. Bedrijfsdiensten bestaan uit het opzetten, structureren, beheren en afwikkelen van de bedrijfsinvesterings- en financieringsstructuren van haar klanten. Fondsdiensten omvatten de oprichting en administratie van fondsen, vastgoedfondsen en private equity-fondsen. Kapitaalmarktdiensten omvatten het opzetten, structureren, beheren en afwikkelen van securitisatie- en gestructureerde financiële transacties voor emittenten en initiators. Particuliere klantendiensten zijn fonds- en trustvorming voor haar particuliere klanten, zoals vermogende particulieren.

Gegevens Intertrust

  • 4.076
  • 90.160
  • 1,94
  • 8,43
  • 1,65
  • 2,74
  • 13,88

NAW Gegevens Intertrust

Kerncijfers Intertrust

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 566,96543,48496,11485,44
EBITDA (mln.) 192,92207,14183,13185,52
Bedrijfs resultaat (mln.) 89,13132,47130,73133,47
Resultaat voor belasting (mln.) 35,79114,7997,80107,57
Netto winst (mln.) 20,8190,3389,3688,32
Winst per aandeel 0,231,011,000,97
Koers winst verhouding 60,3517,1414,6916,11
Dividend per aandeel 0,300,620,61
Dividend rendement 1,73%4,22%3,90%

Balans Intertrust

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 92,10107,7114,5816,47
Immateriële activa 1.614,021.746,571.467,121.489,04
Financiële activa 0,162,553,56
Vaste activa 1.744,871.904,151.486,421.510,43
Voorraden 35,4733,8534,2333,08
Debiteuren 94,21100,7990,48103,10
Overige vorderingen 1,050,844,840,61
Liquide middelen 141,31121,04127,8066,62
Vlottende activa 316,70301,53284,52232,27
Totaal activa 2.061,582.205,681.770,941.742,70
Gewoon kapitaal 760,01774,47718,55704,92
Preferent kapitaal -63,47-18,96-30,78-41,98
Aandeel van derden 0,310,270,260,22
Langlopende schulden 1.061,211.112,84854,91861,28
Kortlopende schulden 240,06318,10197,22176,27
Totaal passiva 2.061,582.205,681.770,941.742,70

Overige data Intertrust

2020201920182017
Aantal werknemers 4.0763.4672.5152.468
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 90.16089.73089.76092.000
Cashflow per aandeel 1,942,082,061,71
Intrinsieke waarde per aandeel 8,438,337,397,06
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,652,081,992,21
Rendement eigen vermogen (%) 2,7411,6612,4412,53
Koers einde boekjaar 13,8817,3114,6915,63

Raad van bestuur Intertrust

  • Ian Lynch
  • Shankar Iyer
  • Rogier van Wijk
  • Hélène Vletter-van Dort
  • Roberto Canenti
  • Chitra Baskar
  • Aileen Gillan
  • Charlotte Lambkin
  • Anthony Ruys
  • Toine van Laack
  • Paul Willing
  • Stewart Bennett
  • Lee Godfrey
  • Daniel Jaffe

Intertrust

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09
    Belgie
    Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09
    Nederland
    Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl