U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

GrandVision 28,400 0,000 0,00%

Fundamentele analyse GrandVision

GrandVision beschrijft zichzelf als de toonaangevende wereldwijde optische retailer. De Groep richt zich primair op het massaklantsegment door kwalitatief hoogwaardige en betaalbare oogzorg te bieden. Dit omvat een volledig assortiment optische producten zoals brillen op sterkte (monturen en lenzen), contactlenzen en verzorgingsproducten voor contactlenzen, evenals zonnebrillen. GrandVision verkoopt een uitgebreide portfolio van exclusieve eigen merken en bekende merken van derden in al zijn productcategorieën. Daarnaast biedt de Groep gezichtsvermogenonderzoek en / of meet- en receptdiensten aan die worden geleverd door optometristen of opticiens. GrandVision heeft meer dan 7.200 vestigingen in meer dan 40 landen en is ook online aanwezig.

Gegevens GrandVision

  • 33.542
  • 253.710
  • 2,97
  • 4,17
  • 6,11
  • -6,32
  • 25,50

NAW Gegevens GrandVision

Kerncijfers GrandVision

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 3.480,994.039,313.720,983.449,86
EBITDA (mln.) 747,25956,07563,13574,68
Bedrijfs resultaat (mln.) 59,59323,97337,32365,02
Resultaat voor belasting (mln.) 9,23274,55318,97350,02
Netto winst (mln.) -66,89178,48216,28227,93
Winst per aandeel -0,260,700,850,90
Koers winst verhouding -98,0839,1722,5123,66
Dividend per aandeel 0,350,330,32
Dividend rendement 1,28%1,73%1,50%

Balans GrandVision

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 1.806,38532,69516,78488,58
Immateriële activa 1.410,241.561,151.615,551.654,34
Financiële activa 0,871,011,091,20
Vaste activa 3.362,373.683,172.229,242.205,75
Voorraden 310,41356,26330,50349,74
Debiteuren 140,76149,18140,30166,99
Overige vorderingen 32,2231,768,946,42
Liquide middelen 155,31162,90138,26164,68
Vlottende activa 791,15860,72784,90850,52
Totaal activa 4.153,524.543,893.014,133.056,27
Gewoon kapitaal 1.058,781.177,151.162,451.039,07
Preferent kapitaal -223,70-167,62-157,05-148,96
Aandeel van derden 95,7487,1190,0181,48
Langlopende schulden 1.513,571.658,60564,38614,69
Kortlopende schulden 1.485,431.621,031.197,291.321,02
Totaal passiva 4.153,524.543,893.014,133.056,27

Overige data GrandVision

2020201920182017
Aantal werknemers 33.54234.14332.40031.802
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 253.710254.440254.440254.440
Cashflow per aandeel 2,973,451,761,34
Intrinsieke waarde per aandeel 4,174,284,243,76
Koers Intrinsieke waarde verhouding 6,116,414,515,66
Rendement eigen vermogen (%) -6,3215,1618,6121,94
Koers einde boekjaar 25,5027,4219,1321,30

Raad van bestuur GrandVision

  • Stephan Borchert
  • Willem Eelman
  • Cornelis van der Graaf
  • Jeffrey Cole
  • Peter Bolliger
  • Rianne Meijerman
  • Melchert Groot

GrandVision

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 21-10
    Econocom Group SE
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  2. 21-10
    Intertrust NV
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  3. 21-10
    Orange Belgium SA
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  4. 21-10
    Mdxhealth SA
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  5. 21-10
    Belgie
    Consumentenvertrouwen België - Oct 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl