U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

IMCD 146,700 -0,400 -0,27%

Fundamentele analyse IMCD

IMCD is een in Nederland gevestigde internationale leverancier van marketing-, verkoop- en distributiediensten op het gebied van speciale chemicaliën. De Groep biedt leveranciers van speciale chemicaliën een uitbesteed, maar volledig geïntegreerd marketing-, verkoop- en distributiekanaal. Door duurzame relaties met leveranciers op te bouwen, streeft de Groep ernaar de bedrijfsvoering van leveranciers te vereenvoudigen en tegelijkertijd hun bedrijfsontwikkeling te ondersteunen en hen te voorzien van waardevolle marktinformatie en technische expertise. Aan het andere eind van de waardeketen van de chemische specialiteiten richt de Groep zich op klanten, meestal productiebedrijven die chemische specialiteiten nodig hebben voor de productie van of de verwerking in hun eindproducten.

Gegevens IMCD

  • 3.740
  • 56.940
  • 3,45
  • 24,02
  • 8,11
  • 14,20
  • 194,70

NAW Gegevens IMCD

Kerncijfers IMCD

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 3.459,502.787,362.706,572.388,62
EBITDA (mln.) 398,33273,90242,33205,25
Bedrijfs resultaat (mln.) 305,47191,79176,17162,58
Resultaat voor belasting (mln.) 283,83165,69149,35139,19
Netto winst (mln.) 207,28120,92108,01100,06
Winst per aandeel 3,642,252,051,90
Koers winst verhouding 53,4946,3337,9529,47
Dividend per aandeel 1,621,020,900,80
Dividend rendement 0,83%0,98%1,16%1,43%

Balans IMCD

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 97,9394,9590,3325,26
Immateriële activa 1.808,101.566,841.141,251.039,63
Financiële activa 0,070,045,433,82
Vaste activa 1.946,921.705,471.271,681.111,88
Voorraden 526,30371,24377,23354,27
Debiteuren 588,60443,36434,62398,02
Liquide middelen 177,88169,01104,3685,16
Vlottende activa 1.323,641.004,68916,21837,45
Totaal activa 3.270,562.710,152.187,891.949,33
Gewoon kapitaal 1.459,831.257,85866,52786,35
Preferent kapitaal 143,38-2,2861,2838,49
Aandeel van derden 1,53
Langlopende schulden 824,86738,83671,48595,80
Kortlopende schulden 984,35713,47649,88567,18
Totaal passiva 3.270,562.710,152.187,891.949,33

Overige data IMCD

2021202020192018
Aantal werknemers 3.7403.2982.9912.799
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 56.94053.75052.59052.590
Cashflow per aandeel 3,454,513,312,17
Intrinsieke waarde per aandeel 24,0222,3215,5814,15
Koers Intrinsieke waarde verhouding 8,114,674,993,96
Rendement eigen vermogen (%) 14,209,6112,4612,72
Koers einde boekjaar 194,70104,2577,8056,00

Raad van bestuur IMCD

  • Piet van der Slikke
  • Hans Kooijmans
  • Janus Smalbraak
  • Marcus Jordan
  • Stephan Nanninga
  • Valerie Diele-Braun
  • Amy Herbert
  • Willem Eelman

IMCD

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 10-08 ABN AMRO Group NV
    Resultaten 2e kwartaal 2022
  2. 10-08 Ageas SA
    Halfjaarresultaten 2022
  3. 10-08 Corbion NV
    Halfjaarresultaten 2022
  4. 10-08 Belgie
    Industriële Productie België - Jun 2022
  5. 10-08 Koninklijke Ahold Delhaize NV
    Resultaten 2e kwartaal 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl