U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

IMCD 155,900 0,000 0,00%

Fundamentele analyse IMCD

IMCD noemt zichzelf een toonaangevende internationale leverancier van marketing-, verkoop- en distributiediensten, gericht op speciale chemicaliën. De Groep biedt leveranciers van speciale chemicaliën een uitbesteed maar volledig geïntegreerd marketing-, verkoop- en distributiekanaal. Door duurzame relaties met leveranciers op te bouwen, tracht de Groep de bedrijfsactiviteiten van leveranciers te vereenvoudigen, hun bedrijfsontwikkeling te ondersteunen en hen waardevolle marktinformatie en technische expertise te bieden. Aan het andere uiteinde van de waardeketen van speciale chemicaliën concentreert de Groep zich op klanten, doorgaans productiebedrijven, die speciale chemicaliën nodig hebben voor de productie van of opname in hun eindproducten.

Gegevens IMCD

  • 3.298
  • 53.750
  • 4,51
  • 22,32
  • 4,67
  • 9,61
  • 104,25

NAW Gegevens IMCD

Kerncijfers IMCD

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 2.787,362.706,572.388,621.912,15
EBITDA (mln.) 273,90242,33205,25163,70
Bedrijfs resultaat (mln.) 191,79176,17162,58125,10
Resultaat voor belasting (mln.) 165,69149,35139,19109,98
Netto winst (mln.) 120,92108,01100,0677,26
Winst per aandeel 2,252,051,901,47
Koers winst verhouding 46,3337,9529,4735,67
Dividend per aandeel 1,020,900,800,62
Dividend rendement 0,98%1,16%1,43%1,18%

Balans IMCD

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 94,9590,3325,2618,83
Immateriële activa 1.566,841.141,251.039,63948,86
Financiële activa 0,045,433,823,44
Vaste activa 1.705,471.271,681.111,88995,32
Voorraden 371,24377,23354,27265,83
Debiteuren 443,36434,62398,02331,71
Liquide middelen 169,01104,3685,1661,38
Vlottende activa 1.004,68916,21837,45658,92
Totaal activa 2.710,152.187,891.949,331.654,24
Gewoon kapitaal 1.257,85866,52786,35729,18
Preferent kapitaal -2,2861,2838,4923,93
Langlopende schulden 738,83671,48595,80457,97
Kortlopende schulden 713,47649,88567,18467,09
Totaal passiva 2.710,152.187,891.949,331.654,24

Overige data IMCD

2020201920182017
Aantal werknemers 3.2982.9912.7992.265
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 53.75052.59052.59052.590
Cashflow per aandeel 4,513,312,172,17
Intrinsieke waarde per aandeel 22,3215,5814,1513,25
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,674,993,963,96
Rendement eigen vermogen (%) 9,6112,4612,7210,60
Koers einde boekjaar 104,2577,8056,0052,43

Raad van bestuur IMCD

  • Piet van der Slikke
  • Hans Kooijmans
  • Janus Smalbraak
  • Stephan Nanninga
  • Michel Plantevin
  • Amy Hebert
  • Arjan Kaaks

IMCD

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 24-01 Koninklijke Philips NV
    Results 4th quarter 2021
  2. 24-01 JDE Peet's N.V
    notering ex-dividend (Amsterdam)
  3. 25-01 NSI NV
    Jaarresultaat 2021
  4. 25-01 Belgie
    Ondernemersvertrouwen België - Jan 2022
  5. 25-01 Verenigde Staten
    Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Nov 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl