U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

FNG N.V. 3,500 0,000 0,00%

Fundamentele analyse FNG N.V.

FNG vertegenwoordigt een Benelux-fashion groep met activiteiten in heel Europa. De groep ontwerpt en verdeelt kleding en schoenen voor vrouwen, kinderen en mannen via eigen conceptstores op toplocaties in België en Nederland en via een netwerk van multimerkenwinkels in binnen- en buitenland. FNG N.V. is de nieuwe naam van R&S Retail Group N.V., als gevolg van de door de Algemene Vergadering van begin 2017 goedgekeurde beslissing. R&S Retail Group was de naam van de nieuwe groep als gevolg van de overname van R&S Finance B.V. door Dico International in 2015. Aangezien Dico International een niet-operationele onderneming was, zijn de vergelijkende cijfers per 31 december 2015, zoals gepubliceerd in de jaarrekening 2016, die van R&S Finance B.V..

Gegevens FNG N.V.

  • 551
  • -788,34

NAW Gegevens FNG N.V.

Kerncijfers FNG N.V.

Kerncijfers 2020201820172016
Omzet (mln.) 3.215,44511,79482,40242,30
EBITDA (mln.) -156,4454,8337,2213,15
Bedrijfs resultaat (mln.) -343,3732,2918,443,68
Resultaat voor belasting (mln.) -498,0314,727,77-2,63
Netto winst (mln.) -493,7111,547,31-2,20
Winst per aandeel 1,030,81-0,27
Koers winst verhouding 17,09

Balans FNG N.V.

Balans (mln.) 2020201820172016
Materiële activa 576,0476,1770,1857,10
Immateriële activa 1.124,33419,26355,48304,09
Financiële activa 75,77
Vaste activa 2.513,18514,07441,97379,19
Voorraden 528,89108,0882,7986,94
Debiteuren 37,0767,4665,4321,68
Overige vorderingen 89,530,130,23
Liquide middelen 320,68118,1490,4766,91
Vlottende activa 1.118,97320,83255,95182,18
Totaal activa 3.632,15834,90697,92561,36
Gewoon kapitaal 62,63342,73272,10234,99
Preferent kapitaal 3,763,753,93
Langlopende schulden 2.750,47347,80243,70206,91
Kortlopende schulden 819,05144,36182,12119,46
Totaal passiva 3.632,15834,90697,92561,36

Overige data FNG N.V.

2020201820172016
Aantal werknemers 5512.2222.3432.069
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 11.2008.9808.040
Cashflow per aandeel 3,73-0,911,57
Intrinsieke waarde per aandeel 30,6030,3029,23
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,58
Rendement eigen vermogen (%) -788,343,372,69-0,94
Koers einde boekjaar 17,60

Raad van bestuur FNG N.V.

  • Dieter Penninckx
  • Dieter Penninckx
  • Emiel Lathouwers
  • Emmanuel Bracke
  • Anja Maes
  • Gino van Ossel
  • Philippe Vandeurzen
  • Roald Borré
  • Eric Verbaere
  • Elke Kestens

FNG N.V.

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-10
    Koninklijke Philips NV
    Results 3rd quarter 2021
  2. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Q2/2021(Rev.)
  3. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Annual detailed data
  4. 18-10
    Verenigde Staten
    Industriële Productie Verenigde Staten - Sept 2021
  5. 19-10
    CM.com
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl