U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Telenet Group 20,640 +1,530 +8,01%

Fundamentele analyse Telenet Group

Telenet Group is een leverancier van media- en communicatiediensten aan de publieke en private sector in België. Zij is gespecialiseerd in de levering van breedbandinternet, vaste en mobiele telefoniediensten en kabeltelevisie aan klanten via een krachtig hybride glasvezel-coaxnetwerk (HFC). Daarnaast levert de onderneming haar producten en diensten aan diverse bedrijven, overheidsorganisaties, gezondheids- en onderwijsinstellingen en aan kleine en middelgrote ondernemingen. Naast Mechelen exploiteert het bedrijf contactcentra in Herentals, St-Truiden en Aalst, en regionale sites in heel Vlaanderen voor het verlenen van technische ondersteuning. Telenet levert ook professionele communicatiediensten aan bedrijven in België en Luxemburg. De hoofdaandeelhouder is Liberty Global.

Gegevens Telenet Group Holding

  • 3.432
  • 109.320
  • 9,42
  • -15,24
  • -2,10
  • -28,83
  • 32,06

NAW Gegevens Telenet Group Holding

Kerncijfers Telenet Group Holding

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 2.595,802.575,202.583,902.534,84
EBITDA (mln.) 1.330,301.338,001.340,401.262,14
Bedrijfs resultaat (mln.) 599,20594,10659,10604,14
Resultaat voor belasting (mln.) 506,90389,20352,40370,80
Netto winst (mln.) 394,00338,90234,50253,38
Winst per aandeel 3,603,102,132,28
Koers winst verhouding 8,9111,3218,8117,81
Dividend per aandeel 2,752,75
Dividend rendement 8,58%7,84%

Balans Telenet Group Holding

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 2.114,802.288,002.366,802.237,50
Immateriële activa 2.606,802.518,102.664,902.560,10
Financiële activa 117,4022,4072,30
Vaste activa 5.070,405.230,405.398,705.137,40
Voorraden 26,5027,3025,2028,00
Debiteuren 174,30187,20204,50201,90
Liquide middelen 139,5082,00101,4088,20
Vlottende activa 533,10471,00523,20519,10
Totaal activa 5.603,505.701,405.921,905.656,48
Gewoon kapitaal -1.366,50-1.482,40-1.512,10-1.648,40
Preferent kapitaal 688,10873,40195,70295,99
Aandeel van derden 3,4028,4025,1022,90
Langlopende schulden 5.467,705.623,005.724,305.605,81
Kortlopende schulden 1.498,901.532,401.684,601.676,18
Totaal passiva 5.603,505.701,405.921,905.656,48

Overige data Telenet Group Holding

2021202020192018
Aantal werknemers 3.4323.4313.6113.310
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 109.320109.350114.660117.720
Cashflow per aandeel 9,429,679,539,14
Intrinsieke waarde per aandeel -15,24-16,30-13,19-14,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding -2,10-2,15-3,04-2,90
Rendement eigen vermogen (%) -28,83-22,86-15,51-15,37
Koers einde boekjaar 32,0635,0840,0640,60

Raad van bestuur Telenet Group Holding

  • John Porter
  • Erik Van den Enden
  • Bert De Graeve
  • Micha Berger
  • Severina Pascu
  • Enrique Rodriguez
  • John Porter
  • Jo Van Biesbroeck
  • Manuel Kohnstamm
  • Chrstiane Franck
  • Charles Bracken
  • Amy M. Blair

Telenet Group Holding

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 27-06 Verenigde Staten
    Industriële bestellingen Verenigde Staten - Durable Goods May 2022
  2. 27-06 Verenigde Staten
    Vastgoed Verenigde Staten - Pending Home Sales Index
  3. 28-06 Solvay SA
    Resultaten 2e kwartaal 2022
  4. 28-06 Nyrstar
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  5. 28-06 Duitsland
    Consumentenvertrouwen Duitsland - Jul 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl