U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Orange Belgium 17,420 +0,020 +0,11%

Fundamentele analyse Orange Belgium

Orange Belgium (voorheen Mobistar) is actief op de markt van de gsm-diensten. De diensten van het bedrijf omvatten voornamelijk de aansluiting en de installatie van mobiele telefoonlijnen (Segment Mobile Service). Verder rapporteert Orange Belgium over het Segment Fixed Services (Internet, Telefonie en TV) en het Segment Mobile Equipment (verkoop van Mobile Phone accessoires).

Gegevens Orange Belgium

  • 59.940
  • 6,14
  • 10,41
  • 1,91
  • 6,36
  • 19,90

NAW Gegevens Orange Belgium

Kerncijfers Orange Belgium

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.363,471.314,871.340,801.279,80
EBITDA (mln.) 389,02372,79288,20278,90
Bedrijfs resultaat (mln.) 55,7369,3644,8043,16
Resultaat voor belasting (mln.) 52,5064,0740,7038,30
Netto winst (mln.) 39,7253,9834,0032,43
Winst per aandeel 0,660,900,570,54
Koers winst verhouding 30,1524,2236,3231,93
Dividend per aandeel 0,500,600,50
Dividend rendement 2,29%2,90%2,90%

Balans Orange Belgium

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 961,931.011,39747,60772,31
Immateriële activa 336,91354,39377,30352,30
Financiële activa 5,765,498,406,90
Vaste activa 1.309,331.377,291.433,801.136,25
Voorraden 24,0226,6932,0027,71
Debiteuren 188,13207,48224,80194,28
Overige vorderingen 9,451,691,500,07
Liquide middelen 53,7460,8220,2026,59
Vlottende activa 350,35374,70363,90326,92
Totaal activa 1.659,671.751,991.797,701.463,17
Gewoon kapitaal 624,16613,93592,10587,14
Preferent kapitaal 13,1713,1712,9813,17
Langlopende schulden 464,93350,74575,90346,03
Kortlopende schulden 570,59787,33629,60529,99
Totaal passiva 1.659,671.751,991.797,701.463,17

Overige data Orange Belgium

2021202020192018
Aantal werknemers 1.3891.3891.511
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 59.94059.91060.01060.010
Cashflow per aandeel 6,145,755,664,36
Intrinsieke waarde per aandeel 10,419,759,279,28
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,912,242,231,86
Rendement eigen vermogen (%) 6,368,795,745,52
Koers einde boekjaar 19,9021,8020,7017,24

Raad van bestuur Orange Belgium

  • Cristina Zanchi
  • Javier Diaz Sagredo
  • Werner De Laet
  • Arnaud Castille
  • Johan Deschuyffeleer
  • Isabel Carrion
  • Stefan Slavnicu
  • Ramon Fernandez
  • Jean-Marc Vignolles
  • Valérie Le Boulanger
  • Wilfried Verstraete
  • Francis Gelibter
  • Michaël Trabbia
  • Grégoire Dallemagne
  • Christophe Naulleau
  • Martine De Rouck
  • Béatrice Mandine
  • Nadine Lemaitre-Rozencweig

Orange Belgium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 28-11 Japan
    Detailhandel Japan - Oct 2022
  2. 29-11 Belgie
    Consumptieprijsindex België - Nov 2022
  3. 29-11 Belgie
    Inflatie België - Nov 2022
  4. 29-11 Nederland
    Ondernemersvertrouwen Nederland - Nov 2022
  5. 29-11 Verenigde Staten
    Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Nov 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl