U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Ackermans & v.H 148,600 -0,300 -0,20%

Fundamentele analyse Ackermans & v.H

Ackermans & van Haaren is een gediversifieerde holding actief in 5 kernsectoren: Marine Engineering & Infrastructure (DEME, Van Laere, Rent-A-Port) , Private Banking (Delen Investments, Bank J.Van Breda), Real Estate, Leisure & Senior Care (Extensa, Leasinvest Real Estate, Groupe Financière Duval), Energy & Resources (Sipef, Sagar Cements, Max Green) en Development Capital (GIB, Sofinim).

Gegevens Ackermans & van Haaren

  • 22.331
  • 33.140
  • 17,72
  • 105,13
  • 1,17
  • 6,45
  • 123,00

NAW Gegevens Ackermans & van Haaren

Kerncijfers Ackermans & van Haaren

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 3.910,254.277,014.472,473.965,06
EBITDA (mln.) 584,42960,43877,43826,13
Bedrijfs resultaat (mln.) 224,06590,25539,85544,09
Resultaat voor belasting (mln.) 324,36575,63513,97512,68
Netto winst (mln.) 229,79394,90289,64302,53
Winst per aandeel 6,9311,928,739,13
Koers winst verhouding 17,7511,7215,1015,90
Dividend per aandeel 2,352,322,20
Dividend rendement 1,91%1,76%1,52%

Balans Ackermans & van Haaren

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 2.825,554.245,263.848,633.518,36
Immateriële activa 473,70458,45516,54529,09
Financiële activa 3.130,541.458,511.483,231.513,58
Vaste activa 10.952,8710.478,709.768,829.255,48
Voorraden 382,45458,10418,14403,69
Debiteuren 616,81938,561.138,481.066,15
Overige vorderingen 34,5525,9329,5219,03
Liquide middelen 1.388,73887,98513,59637,03
Vlottende activa 5.274,004.782,124.371,584.192,38
Totaal activa 16.228,7415.301,5514.165,4613.469,01
Gewoon kapitaal 3.562,043.456,113.176,452.972,21
Preferent kapitaal -112,77-64,47-34,19-17,48
Aandeel van derden 1.220,131.225,721.181,551.223,06
Langlopende schulden 3.414,793.100,102.435,212.477,29
Kortlopende schulden 8.031,797.519,627.372,206.796,46
Totaal passiva 16.228,7415.301,5514.165,4613.469,01

Overige data Ackermans & van Haaren

2020201920182017
Aantal werknemers 22.33121.52222.70922.749
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 33.14033.50033.50033.500
Cashflow per aandeel 17,7217,6512,7916,38
Intrinsieke waarde per aandeel 105,13103,1792,5086,55
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,171,351,421,68
Rendement eigen vermogen (%) 6,4511,439,1210,18
Koers einde boekjaar 123,00139,70131,80145,15

Raad van bestuur Ackermans & van Haaren

  • Jan Suykens
  • Tom Bamelis
  • Luc Bertrand
  • Frederic van Haaren
  • Victoria Vandeputte
  • Pierre Macharis
  • Thierry van Baren
  • Jacques Delen
  • Julien Pestiaux
  • Pierre Willaert
  • Alexia Bertrand
  • Marion Debruyne
  • John-Eric Bertrand
  • Piet Bevernage
  • André-Xavier Cooreman
  • Piet Dejonghe
  • An Herremans
  • Koen Janssen

Ackermans & van Haaren

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-10
    Koninklijke Philips NV
    Results 3rd quarter 2021
  2. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Q2/2021(Rev.)
  3. 18-10
    Belgie
    Werkgelegenheid België - Annual detailed data
  4. 18-10
    Verenigde Staten
    Industriële Productie Verenigde Staten - Sept 2021
  5. 19-10
    CM.com
    Resultaten 3e kwartaal 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl