U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Ackermans & v.H 144,500 +0,100 +0,07%

Fundamentele analyse Ackermans & v.H

Ackermans & van Haaren is een in België gevestigde gediversifieerde groep die actief is in vijf strategische bedrijfssegmenten: Marine Engineering & Infrastructure (DEME, Van Laere, Rent-A-Port) , Private Banking (Delen Investments, Bank J.Van Breda), Real Estate, Leisure & Senior Care (Extensa, Leasinvest Real Estate, Groupe Financière Duval), Energy & Resources (Sipef, Sagar Cements, Max Green) en Development Capital (GIB, Sofinim).

Gegevens Ackermans & van Haaren

  • 22.653
  • 33.150
  • 23,58
  • 116,62
  • 1,45
  • 10,28
  • 168,70

NAW Gegevens Ackermans & van Haaren

Kerncijfers Ackermans & van Haaren

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 4.312,373.910,254.277,014.472,47
EBITDA (mln.) 753,49584,42960,43877,43
Bedrijfs resultaat (mln.) 357,13224,06590,25539,85
Resultaat voor belasting (mln.) 591,81324,36575,63513,97
Netto winst (mln.) 406,81229,79394,90289,64
Winst per aandeel 12,276,9311,928,73
Koers winst verhouding 13,7517,7511,7215,10
Dividend per aandeel 2,752,352,32
Dividend rendement 1,63%1,91%1,76%

Balans Ackermans & van Haaren

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 2.762,852.825,554.245,263.848,63
Immateriële activa 477,22473,70458,45516,54
Financiële activa 2.914,353.130,541.458,511.483,23
Vaste activa 11.301,9110.952,8710.478,709.768,82
Voorraden 376,22382,45458,10418,14
Debiteuren 628,71616,81938,561.138,48
Overige vorderingen 42,6034,5525,9329,52
Liquide middelen 1.459,711.388,73887,98513,59
Vlottende activa 5.700,445.274,004.782,124.371,58
Totaal activa 17.233,0316.228,7415.301,5514.165,46
Gewoon kapitaal 3.957,233.562,043.456,113.176,45
Preferent kapitaal -66,45-112,77-64,47-34,19
Aandeel van derden 1.277,771.220,131.225,721.181,55
Langlopende schulden 2.537,913.414,793.100,102.435,21
Kortlopende schulden 9.460,118.031,797.519,627.372,20
Totaal passiva 17.233,0316.228,7415.301,5514.165,46

Overige data Ackermans & van Haaren

2021202020192018
Aantal werknemers 22.65322.33121.52222.709
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 33.15033.14033.50033.500
Cashflow per aandeel 23,5817,7217,6512,79
Intrinsieke waarde per aandeel 116,62105,13103,1792,50
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,451,171,351,42
Rendement eigen vermogen (%) 10,286,4511,439,12
Koers einde boekjaar 168,70123,00139,70131,80

Raad van bestuur Ackermans & van Haaren

  • Jan Suykens
  • Tom Bamelis
  • Luc Bertrand
  • Frederic van Haaren
  • Pierre Macharis
  • Thierry van Baren
  • Victoria Vandeputte
  • Jacques Delen
  • Julien Pestiaux
  • Pierre Willaert
  • Alexia Bertrand
  • Marion Debruyne
  • John-Eric Bertrand
  • Piet Bevernage
  • André-Xavier Cooreman
  • Piet Dejonghe
  • Koen Janssen

Ackermans & van Haaren

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 18-08 Koninklijke BAM Groep NV
    Halfjaarresultaten 2022
  2. 18-08 Koninklijke Boskalis Westminster NV
    Halfjaarresultaten 2022
  3. 18-08 Sipef NV
    Halfjaarresultaten 2022
  4. 18-08 Kinepolis Group NV
    Halfjaarresultaten 2022
  5. 18-08 Pershing Square Holdings Ltd
    notering ex-dividend (Amsterdam)
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl