U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Xior 30,000 -0,950 -3,07%

Fundamentele analyse Xior

Xior Student Housing NV, gevestigd in België en opgericht in 2007, is een vastgoedonderneming die gespecialiseerd is in de sector van de studentenhuisvesting in België en Nederland. Het bedrijf biedt een verscheidenheid aan woningen, gaande van kamers met gemeenschappelijke voorzieningen tot en-suite kamers en volledig uitgeruste studio's.

Gegevens Xior

  • 172
  • 24.640
  • 1,09
  • 38,33
  • 1,28
  • 8,36
  • 49,05

NAW Gegevens Xior

Kerncijfers Xior

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 94,8671,7845,5130,72
EBITDA (mln.) -7,8424,01
Bedrijfs resultaat (mln.) 90,99-21,76-8,0123,92
Resultaat voor belasting (mln.) 93,60-38,88-12,8819,74
Netto winst (mln.) 82,31-41,777,6616,10
Winst per aandeel 2,96-2,140,401,17
Koers winst verhouding 16,57-22,94126,2532,48
Dividend per aandeel 1,441,361,301,25
Dividend rendement 2,94%2,77%2,57%3,29%

Balans Xior

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 1,030,971.191,64815,61
Immateriële activa 0,300,150,050,01
Financiële activa 1.984,371.563,1263,647,35
Vaste activa 1.987,011.565,381.255,58823,56
Debiteuren 2,694,891,161,22
Overige vorderingen 2,592,910,710,74
Liquide middelen 10,859,914,271,68
Vlottende activa 89,4454,9320,9438,19
Totaal activa 2.076,451.620,321.276,53861,75
Gewoon kapitaal 984,44641,19610,43410,02
Preferent kapitaal -18,34-40,86-22,44-2,82
Aandeel van derden 19,4218,31
Langlopende schulden 854,36834,20582,04424,20
Kortlopende schulden 218,23126,6268,6827,53
Totaal passiva 2.076,451.620,321.276,53861,75

Overige data Xior

2021202020192018
Aantal werknemers 1721383621
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 24.64019.56019.13013.770
Cashflow per aandeel 1,090,17-2,39-1,80
Intrinsieke waarde per aandeel 38,3331,3230,6128,53
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,281,571,651,33
Rendement eigen vermogen (%) 8,36-6,511,253,93
Koers einde boekjaar 49,0549,1050,5038,00

Raad van bestuur Xior

  • Christian Teunissen
  • Frederik Snauwaert
  • Leen Van den Neste
  • Bastiaan Grijpink
  • Frederik Snauwaert
  • Marieke Bax
  • Christian Teunissen
  • Wilfried Neven
  • Wouter De Maeseneire
  • Joost Uwents

Xior

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 28-11 Japan
    Detailhandel Japan - Oct 2022
  2. 29-11 Belgie
    Consumptieprijsindex België - Nov 2022
  3. 29-11 Belgie
    Inflatie België - Nov 2022
  4. 29-11 Nederland
    Ondernemersvertrouwen Nederland - Nov 2022
  5. 29-11 Verenigde Staten
    Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Nov 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl