U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD 66,010 -0,410 -0,62%

Fundamentele analyse UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Unibail-Rodamco-Westfield SE (voorheen Unibail-Rodamco SE) is een van Europa's toonaangevende commerciële vastgoedbedrijven met een sterke aanwezigheid in de VS. De groep, ontstaan uit de fusie van de Franse leverancier Unibail en het Nederlandse Rodamco in de zomer van 2007 en de overname van de Australische Westfield Corporation in juni 2018, concentreert zich op winkelcentra (circa 88 procent van de portefeuille), kantoorgebouwen (circa 7 procent van de portefeuille). de portefeuille) en congres- en tentoonstellingslocaties (ongeveer 6 procent van de portefeuille). De focus ligt op hoogwaardig commercieel vastgoed, dat zich onderscheidt door ligging, omvang en technische eisen. De portefeuille omvat meer dan 100 eigendommen.

Gegevens UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

  • 138.440
  • 10,28
  • 125,64
  • 0,51
  • -41,47
  • 64,58

NAW Gegevens UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Kerncijfers UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 1.879,202.571,902.363,001.838,70
EBITDA (mln.) -6.954,30433,801.690,003.026,90
Bedrijfs resultaat (mln.) -6.956,40431,801.688,103.024,70
Resultaat voor belasting (mln.) -7.955,9040,101.356,502.796,70
Netto winst (mln.) -7.212,601.103,301.031,102.439,50
Winst per aandeel -52,107,977,4624,43
Koers winst verhouding -1,2417,6518,158,60
Dividend per aandeel 5,4010,8010,80
Dividend rendement 3,84%7,98%5,14%

Balans UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 279,20344,50292,20216,30
Immateriële activa 2.124,403.862,804.157,90694,60
Financiële activa 49.621,7056.271,3058.341,5040.718,00
Vaste activa 52.878,6061.106,7062.818,5041.650,80
Voorraden 32,0091,2095,20
Debiteuren 539,40513,00550,60416,50
Overige vorderingen 213,20303,60285,70216,20
Liquide middelen 2.137,60488,80369,90574,70
Vlottende activa 4.399,303.896,501.708,701.590,20
Totaal activa 57.277,8065.003,2064.527,2043.241,00
Gewoon kapitaal 17.393,5025.950,8026.176,1018.916,20
Preferent kapitaal -7.760,406,01-192,44-209,18
Aandeel van derden 5.401,503.912,903.976,403.777,00
Langlopende schulden 29.655,4028.291,0026.399,2016.851,60
Kortlopende schulden 4.827,404.859,705.486,703.696,20
Totaal passiva 57.277,8065.003,2064.527,2043.241,00

Overige data UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

2020201920182017
Aantal werknemers 3.6253.6062.012
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 138.440138.380138.29099.860
Cashflow per aandeel 10,2813,6412,9714,89
Intrinsieke waarde per aandeel 125,64182,13178,48178,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,510,770,761,18
Rendement eigen vermogen (%) -41,474,253,9412,90
Koers einde boekjaar 64,58140,65135,40210,00

Raad van bestuur UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

  • Olivier Bossard
  • Christophe Cuvillier
  • Jaap L. Tonckens
  • Colin Dyer
  • Astrid Panosyan
  • Jill Granoff
  • John McFarlane
  • Jacques Stern
  • Dagmar Kollmann
  • Phlippe Collombel
  • Sophie Stabile
  • Roderick Munsters
  • Jacqueline Tammenoms Bakker
  • Mary Harris

UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 17-09
    Unifiedpost Group SA/NV
    Halfjaarresultaten 2021
  2. 17-09
    Frankrijk
    Werkgelegenheid Frankrijk - Q2 2021 Final Result
  3. 17-09
    Frankrijk
    Investeringen ondernemingen Frankrijk - Aug 2021
  4. 17-09
    Verenigd Koninkrijk
    Detailhandel Verenigd Koninkrijk - Aug 2021
  5. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl