U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD 42,885 +2,595 +6,44%

Fundamentele analyse UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Unibail-Rodamco-Westfield SE (voorheen Unibail-Rodamco SE) is een van Europa's grootste commerciële vastgoedondernemingen met een sterke aanwezigheid in de VS. De groep, die is ontstaan uit de fusie van de Franse aanbieder Unibail en het Nederlandse Rodamco in de zomer van 2007 en in juni 2018 de Australische Westfield Corporation heeft overgenomen, concentreert zich op winkelcentra, kantoorgebouwen en conferentie- en tentoonstellingslocaties. De focus ligt op commercieel vastgoed van hoge kwaliteit, dat zich onderscheidt door zijn ligging, omvang en technische vereisten.

Gegevens UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

  • 2.769
  • 138.550
  • 12,42
  • 122,17
  • 0,50
  • -5,74
  • 61,62

NAW Gegevens UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Kerncijfers UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 2.220,302.328,703.024,002.737,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -465,70-6.956,40781,801.977,80
Resultaat voor belasting (mln.) -1.024,10-7.955,9040,101.356,50
Netto winst (mln.) -972,10-7.212,601.103,301.031,10
Winst per aandeel -7,02-52,107,978,42
Koers winst verhouding -8,78-1,2417,6516,08
Dividend per aandeel 5,4010,80
Dividend rendement 3,84%7,98%

Balans UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 145,90279,20344,50292,20
Immateriële activa 1.924,002.124,403.862,804.157,90
Financiële activa 48.654,8049.621,7056.271,3058.038,30
Vaste activa 51.189,9052.878,6061.106,6062.818,50
Voorraden 37,4032,0091,2095,20
Debiteuren 532,50539,40513,00550,60
Overige vorderingen 184,80213,20303,60285,70
Liquide middelen 2.256,102.137,60488,80369,90
Vlottende activa 3.729,504.399,203.896,501.708,70
Totaal activa 54.919,4057.277,8065.003,2064.527,20
Gewoon kapitaal 16.927,1017.393,5025.950,8026.176,10
Preferent kapitaal -959,90-7.760,401.109,40838,70
Aandeel van derden 5.446,605.401,505.901,705.965,40
Langlopende schulden 28.987,9029.655,4028.291,0026.399,20
Kortlopende schulden 3.557,804.827,404.859,705.986,50
Totaal passiva 54.919,4057.277,8065.003,2064.527,20

Overige data UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

2021202020192018
Aantal werknemers 2.7693.0983.6253.606
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 138.550138.440138.350122.410
Cashflow per aandeel 12,4210,2813,6414,66
Intrinsieke waarde per aandeel 122,17125,64182,17201,64
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,500,510,770,67
Rendement eigen vermogen (%) -5,74-41,474,253,94
Koers einde boekjaar 61,6264,58140,65135,40

Raad van bestuur UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

  • Caroline Puechoultres
  • Jean-Marie Tritant
  • Fabrice Mouchel
  • Léon Bressler
  • Olivier Bossard
  • Xavier Niel
  • Julie Avrane-Chopard
  • Susana Gallardo
  • Roderick Munsters
  • Dagmar Kollmann
  • John McFarlane
  • Aline Sylla-Walbaum
  • Sylvain Montcouquiol
  • Cécile Cabanis

UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

Premium

Unibail-Rodamco-Westfield moet steviger desinvesteren

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 03-10 Nederland
    EMU-Schuld Nederland
  2. 03-10 Duitsland
    Frankfurt Stock Exchange gesloten
  3. 03-10 Befimmo SA
    notering ex-dividend
  4. 03-10 Iep Invest NV
    notering ex-dividend
  5. 03-10 Japan
    Industriële bestellingen Japan Manufacturing PMI
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl