U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Ajax 12,000 -0,250 -2,04%

Fundamentele analyse Ajax

AFC Ajax NV bezit en leidt AFC Ajax, een van de meest traditionele voetbalvoetbalteams in Nederland. De ploeg speelt haar thuiswedstrijden in de Arena in Amsterdam. De belangrijkste inkomstenbronnen zijn sponsoring, televisie, merchandising en directe inkomsten uit voetbal, zoals uit de nationale competitie, Europese competities, kaartverkoop en de verkoop van speciale zitplaatsen.

Gegevens Ajax

  • 409
  • 18.330
  • -0,77
  • 12,11
  • 1,23
  • -3,63
  • 14,95

NAW Gegevens Ajax

Kerncijfers Ajax

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 211,23162,30199,5091,95
EBITDA (mln.) 65,0540,2672,614,56
Bedrijfs resultaat (mln.) -7,5928,8268,821,38
Resultaat voor belasting (mln.) -11,7226,9369,271,76
Netto winst (mln.) -8,0620,6651,921,19
Winst per aandeel -0,441,132,830,06
Koers winst verhouding -33,9813,476,54210,00
Dividend per aandeel 0,25
Dividend rendement 1,35%

Balans Ajax

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 163,7622,3122,5620,31
Immateriële activa 141,56162,29159,0189,05
Financiële activa 4,6860,4339,3846,07
Vaste activa 384,51394,36220,95155,43
Voorraden 5,393,773,464,59
Debiteuren 51,7450,7768,1865,67
Liquide middelen 42,0046,5986,2836,13
Vlottende activa 118,86114,06166,23116,89
Totaal activa 503,37508,42387,18272,32
Gewoon kapitaal 221,95228,68209,55158,30
Preferent kapitaal 112,58-1,33-1,030,17
Aandeel van derden 0,120,450,64
Langlopende schulden 191,51193,2955,4120,32
Kortlopende schulden 89,9186,32121,7793,06
Totaal passiva 503,37508,42387,18272,32

Overige data Ajax

2021202020192018
Aantal werknemers 409475441448
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 18.33018.33018.33018.330
Cashflow per aandeel -0,77-0,652,64-1,34
Intrinsieke waarde per aandeel 12,1112,4811,368,64
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,231,221,631,46
Rendement eigen vermogen (%) -3,639,0324,780,75
Koers einde boekjaar 14,9515,2218,5012,60

Raad van bestuur Ajax

  • Menno Geelen
  • Edwin van der Sar
  • Susan Lenderink
  • Leen Meijaard
  • Annette Mosman
  • Ernst Ligthart
  • Danny Blind
  • Peter Mensing
  • Marc Overmars

Ajax

Premium

Ajax balanceert op dun koord

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 03-10 Nederland
    EMU-Schuld Nederland
  2. 03-10 Duitsland
    Frankfurt Stock Exchange gesloten
  3. 03-10 Befimmo SA
    notering ex-dividend
  4. 03-10 Iep Invest NV
    notering ex-dividend
  5. 03-10 Japan
    Industriële bestellingen Japan Manufacturing PMI
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl