U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Ajax 15,000 0,000 0,00%

Fundamentele analyse Ajax

AFC Ajax NV bezit en leidt AFC Ajax, een van de meest traditionele voetbalvoetbalteams in Nederland. De ploeg speelt haar thuiswedstrijden in de Arena in Amsterdam. De belangrijkste inkomstenbronnen zijn sponsoring, televisie, merchandising en directe inkomsten uit voetbal, zoals uit de nationale competitie, Europese competities, kaartverkoop en de verkoop van speciale zitplaatsen.

Gegevens Ajax

  • 14,95

NAW Gegevens Ajax

  • Arena Boulevard 29
  • 1101 AX
  • Amsterdam Zuidoost
  • The Netherlands
  • +31-20-3111-444
  • +31-20-3111-480
  • www.ajax.nl
  • business@ajax.nl

Kerncijfers Ajax

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 162,30199,5091,95118,22
EBITDA (mln.) 40,2672,614,5670,06
Bedrijfs resultaat (mln.) 28,8268,821,3866,88
Resultaat voor belasting (mln.) 26,9369,271,7667,02
Netto winst (mln.) 20,6651,921,1949,46
Winst per aandeel 1,132,830,062,70
Koers winst verhouding 13,476,54210,004,18
Dividend per aandeel 0,250,24
Dividend rendement 1,35%2,12%

Balans Ajax

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 22,3122,5620,3114,39
Immateriële activa 162,29159,0189,0555,76
Financiële activa 60,4339,3846,0727,48
Vaste activa 394,36220,95155,4397,63
Voorraden 3,773,464,592,52
Debiteuren 50,7768,1865,6752,62
Liquide middelen 46,5986,2836,1387,28
Vlottende activa 114,06166,23116,89148,45
Totaal activa 508,42387,18272,32246,08
Gewoon kapitaal 228,68209,55158,30158,44
Preferent kapitaal -1,33-1,030,1748,59
Aandeel van derden 0,120,450,640,43
Langlopende schulden 193,2955,4120,3215,05
Kortlopende schulden 86,32121,7793,0672,16
Totaal passiva 508,42387,18272,32246,08

Overige data Ajax

2021202020192018
Aantal werknemers 475441448
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 18.33018.33018.330
Cashflow per aandeel -0,652,64-1,34
Intrinsieke waarde per aandeel 12,4811,368,64
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,221,631,46
Rendement eigen vermogen (%) 9,0324,780,75
Koers einde boekjaar 14,9515,2218,5012,60

Raad van bestuur Ajax

  • Menno Geelen
  • Edwin van der Sar
  • Susan Lenderink
  • Leen Meijaard
  • Annette Mosman
  • Ernst Ligthart
  • Danny Blind
  • Peter Mensing
  • Marc Overmars

Ajax

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 20-09
    Japan
    Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09
    Belgie
    Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09
    Verenigde Staten
    Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09
    Nederland
    Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl