U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Heijmans 10,680 -0,200 -1,84%

Fundamentele analyse Heijmans

Heijmans N.V. houdt zich bezig met vastgoedontwikkeling, bouw, infra en technische dienstverlening. De Vennootschap opereert met vier divisies: Vastgoed, Woningbouw, Utiliteit en Infra. De meeste activiteiten in Duitsland en België zijn opgenomen in het segment Infra. De woningbouwactiviteiten in België zijn opgenomen in het operationele segment Woningbouw.

Gegevens Heijmans

  • 4.839
  • 22.420
  • 4,86
  • 11,04
  • 1,35
  • 18,80
  • 14,90

NAW Gegevens Heijmans

Kerncijfers Heijmans

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.749,611.749,551.604,051.580,30
EBITDA (mln.) 89,0089,7549,8241,04
Bedrijfs resultaat (mln.) 55,2055,6539,5528,41
Resultaat voor belasting (mln.) 54,9740,0434,8520,56
Netto winst (mln.) 50,3040,1530,0620,49
Winst per aandeel 2,241,851,400,96
Koers winst verhouding 6,655,045,368,33
Dividend per aandeel 0,880,730,28
Dividend rendement 5,91%7,82%3,73%

Balans Heijmans

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 132,67126,8041,9743,96
Immateriële activa 73,5974,6175,6378,66
Financiële activa 103,8496,6564,2594,63
Vaste activa 343,22332,77330,20253,14
Voorraden 259,82281,63204,57206,94
Debiteuren 136,76103,13185,45175,68
Overige vorderingen 0,260,20
Liquide middelen 209,57175,06109,3788,93
Vlottende activa 648,21597,87568,20522,97
Totaal activa 991,43930,64898,40776,11
Gewoon kapitaal 267,59226,41177,96149,10
Preferent kapitaal 20,2828,7216,68-40,26
Langlopende schulden 183,88157,27144,0789,01
Kortlopende schulden 539,97546,96576,36538,00
Totaal passiva 991,43930,64898,40776,11

Overige data Heijmans

2021202020192018
Aantal werknemers 4.8394.8334.7254.483
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.42021.72021.41021.410
Cashflow per aandeel 4,865,901,961,24
Intrinsieke waarde per aandeel 11,049,698,036,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,350,960,931,15
Rendement eigen vermogen (%) 18,8017,7316,8913,74
Koers einde boekjaar 14,909,337,508,00

Raad van bestuur Heijmans

  • Ton Hillen
  • Gavin van Boekel
  • Sjoerd Vollebregt
  • Martika Jonk
  • Arnout E. Traas
  • Ans Knape-Vosmer
  • Ron Icke

Heijmans

Premium

Heijmans durft ondanks alles verder te kijken

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 05-12 Japan
    Industriële bestellingen Japan Services PMI
  2. 05-12 Frankrijk
    Industriële Productie Frankrijk - Oct 2022
  3. 05-12 Frankrijk
    Industriële bestellingen Frankrijk Services PMI
  4. 05-12 Duitsland
    Industriële bestellingen PMI Duitsland - Services PMI
  5. 05-12 Verenigde Staten
    Ondernemersvertrouwen Verenigde Staten - Nov 2022 Non-Manuf
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl