U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

Heijmans 10,800 +0,040 +0,37%

Fundamentele analyse Heijmans

Heijmans N.V. houdt zich bezig met vastgoedontwikkeling, bouw, infra en technische dienstverlening. De Vennootschap opereert met vier divisies: Vastgoed, Woningbouw, Utiliteit en Infra. De meeste activiteiten in Duitsland en België zijn opgenomen in het segment Infra. De woningbouwactiviteiten in België zijn opgenomen in het operationele segment Woningbouw.

Gegevens Heijmans

  • 4.839
  • 22.420
  • 4,86
  • 11,04
  • 1,35
  • 18,80
  • 14,90

NAW Gegevens Heijmans

Kerncijfers Heijmans

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.749,611.749,551.604,051.580,30
EBITDA (mln.) 89,0089,7549,8241,04
Bedrijfs resultaat (mln.) 55,2055,6539,5528,41
Resultaat voor belasting (mln.) 54,9740,0434,8520,56
Netto winst (mln.) 50,3040,1530,0620,49
Winst per aandeel 2,241,851,400,96
Koers winst verhouding 6,655,045,368,33
Dividend per aandeel 0,880,730,28
Dividend rendement 5,91%7,82%3,73%

Balans Heijmans

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 132,67126,8041,9743,96
Immateriële activa 73,5974,6175,6378,66
Financiële activa 103,8496,6564,2594,63
Vaste activa 343,22332,77330,20253,14
Voorraden 259,82281,63204,57206,94
Debiteuren 136,76103,13185,45175,68
Overige vorderingen 0,260,20
Liquide middelen 209,57175,06109,3788,93
Vlottende activa 648,21597,87568,20522,97
Totaal activa 991,43930,64898,40776,11
Gewoon kapitaal 267,59226,41177,96149,10
Preferent kapitaal 20,2828,7216,68-40,26
Langlopende schulden 183,88157,27144,0789,01
Kortlopende schulden 539,97546,96576,36538,00
Totaal passiva 991,43930,64898,40776,11

Overige data Heijmans

2021202020192018
Aantal werknemers 4.8394.8334.7254.483
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.42021.72021.41021.410
Cashflow per aandeel 4,865,901,961,24
Intrinsieke waarde per aandeel 11,049,698,036,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,350,960,931,15
Rendement eigen vermogen (%) 18,8017,7316,8913,74
Koers einde boekjaar 14,909,337,508,00

Raad van bestuur Heijmans

  • Ton Hillen
  • Gavin van Boekel
  • Sjoerd Vollebregt
  • Martika Jonk
  • Arnout E. Traas
  • Ans Knape-Vosmer
  • Ron Icke

Heijmans

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 30-06 Duitsland
    Werkgelegenheid Duitsland
  2. 30-06 Duitsland
    Werkloosheid Duitsland
  3. 30-06 Belgie
    Werkloosheid België - May 2022
  4. 30-06 Belgie
    Producentenprijsindex België - May 2022
  5. 30-06 Belgie
    Betalingsbalans België - Q1 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl