U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

BAM 2,542 +0,086 +3,50%

Fundamentele analyse BAM

BAM Groep is een Nederlandse bouwonderneming die actief is in de segmenten Bouw (Building Sector), Vastgoed (Real Estate), Infra (Civil Engineering), Publiek-Private Samenwerking (PPS), alsmede op het gebied van installatietechniek (Mechanical & Electrical Contracting) en in de advies- en ingenieursbranche (Consultancy en Engineering). Bovendien heeft de groep een belang in een wereldwijd opererende baggeronderneming. De activiteiten variëren van klein tot groot en van eenvoudige tot spectaculaire opdrachten. Het bedrijf is in 1869 opgericht door Adam van der Wal in Groot-Ammers als timmerwerkplaats.

Gegevens BAM Groep Koninklijke

  • 15.739
  • 273.300
  • 1,17
  • 2,39
  • 1,12
  • 2,77
  • 2,69

NAW Gegevens BAM Groep Koninklijke

Kerncijfers BAM Groep Koninklijke

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 7.317,776.768,177.214,187.209,17
EBITDA (mln.) 257,8410,51233,07195,61
Bedrijfs resultaat (mln.) 78,09-221,3352,33105,21
Resultaat voor belasting (mln.) 65,85-386,6150,62114,54
Netto winst (mln.) 18,12-122,1811,8523,77
Winst per aandeel 0,07-0,450,040,09
Koers winst verhouding 38,43-3,7967,1527,93
Dividend per aandeel 0,020,14
Dividend rendement 0,74%5,57%

Balans BAM Groep Koninklijke

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 408,29546,42589,34289,61
Immateriële activa 346,38334,47400,08407,99
Financiële activa 252,86256,24135,06109,56
Vaste activa 1.285,501.379,091.513,181.270,56
Voorraden 430,13517,64545,91577,99
Debiteuren 445,04625,79683,98
Overige vorderingen 3,6115,295,794,56
Liquide middelen 1.284,711.789,29854,02743,67
Vlottende activa 3.210,443.845,423.026,993.307,43
Totaal activa 4.495,945.224,514.540,174.577,98
Gewoon kapitaal 653,59583,44628,44729,03
Preferent kapitaal -77,48-99,67-183,65-164,97
Aandeel van derden -0,191,285,475,86
Langlopende schulden 510,681.080,81734,96591,19
Kortlopende schulden 3.331,863.558,993.171,303.251,91
Totaal passiva 4.495,945.224,514.540,174.577,98

Overige data BAM Groep Koninklijke

2021202020192018
Aantal werknemers 15.73917.96619.51720.156
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 273.300273.300273.500273.490
Cashflow per aandeel 1,172,251,340,76
Intrinsieke waarde per aandeel 2,392,132,282,53
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,120,801,181,00
Rendement eigen vermogen (%) 2,77-20,941,883,26
Koers einde boekjaar 2,691,712,692,51

Raad van bestuur BAM Groep Koninklijke

  • Ruud Joosten
  • Frans den Houter
  • Henk Rottinghuis
  • Bob Elfring
  • Paul Sheffield
  • Gosse Boon
  • Denise Koopmans
  • Nina Skorupska

BAM Groep Koninklijke

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 17-05 Elia System Operator NV
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  2. 17-05 Roularta Media Group NV
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  3. 17-05 B&S Group SA
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  4. 17-05 Euronext NV
    Resultaten 1e kwartaal 2022
  5. 17-05 Qrf Comm VA
    Algemene Aandeelhoudersvergadering
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl