U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

BAM 2,524 -0,132 -4,97%

Fundamentele analyse BAM

BAM Groep is een Nederlandse bouwonderneming die actief is in de segmenten Bouw (Building Sector), Vastgoed (Real Estate), Infra (Civil Engineering), Publiek-Private Samenwerking (PPS), alsmede op het gebied van installatietechniek (Mechanical & Electrical Contracting) en in de advies- en ingenieursbranche (Consultancy en Engineering). Bovendien heeft de groep een belang in een wereldwijd opererende baggeronderneming. De activiteiten variëren van klein tot groot en van eenvoudige tot spectaculaire opdrachten. Het bedrijf is in 1869 opgericht door Adam van der Wal in Groot-Ammers als timmerwerkplaats.

Gegevens BAM Groep Koninklijke

  • 15.739
  • 273.300
  • 1,17
  • 2,39
  • 1,12
  • 2,77
  • 2,69

NAW Gegevens BAM Groep Koninklijke

Kerncijfers BAM Groep Koninklijke

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 7.317,776.768,177.214,187.209,17
EBITDA (mln.) 257,8410,51233,07195,61
Bedrijfs resultaat (mln.) 78,09-221,3352,33105,21
Resultaat voor belasting (mln.) 65,85-386,6150,62114,54
Netto winst (mln.) 18,12-122,1811,8523,77
Winst per aandeel 0,07-0,450,040,09
Koers winst verhouding 38,43-3,7967,1527,93
Dividend per aandeel 0,020,14
Dividend rendement 0,74%5,57%

Balans BAM Groep Koninklijke

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 408,29546,42589,34289,61
Immateriële activa 346,38334,47400,08407,99
Financiële activa 252,86256,24135,06109,56
Vaste activa 1.285,501.379,091.513,181.270,56
Voorraden 430,13517,64545,91577,99
Debiteuren 445,04625,79683,98
Overige vorderingen 3,6115,295,794,56
Liquide middelen 1.284,711.789,29854,02743,67
Vlottende activa 3.210,443.845,423.026,993.307,43
Totaal activa 4.495,945.224,514.540,174.577,98
Gewoon kapitaal 653,59583,44628,44729,03
Preferent kapitaal -77,48-99,67-183,65-164,97
Aandeel van derden -0,191,285,475,86
Langlopende schulden 510,681.080,81734,96591,19
Kortlopende schulden 3.331,863.558,993.171,303.251,91
Totaal passiva 4.495,945.224,514.540,174.577,98

Overige data BAM Groep Koninklijke

2021202020192018
Aantal werknemers 15.73917.96619.51720.156
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 273.300273.300273.500273.490
Cashflow per aandeel 1,172,251,340,76
Intrinsieke waarde per aandeel 2,392,132,282,53
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,120,801,181,00
Rendement eigen vermogen (%) 2,77-20,941,883,26
Koers einde boekjaar 2,691,712,692,51

Raad van bestuur BAM Groep Koninklijke

  • Ruud Joosten
  • Frans den Houter
  • Henk Rottinghuis
  • Bob Elfring
  • Paul Sheffield
  • Gosse Boon
  • Denise Koopmans
  • Nina Skorupska

BAM Groep Koninklijke

Premium

BAM Groep zal targets 2023 halen

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 05-10 Beluga NV
    Resultaten 3e kwartaal 2022
  2. 05-10 Universal Music Group
    notering ex-dividend
  3. 05-10 Japan
    Industriële bestellingen Japan Services PMI
  4. 05-10 Frankrijk
    Industriële Productie Frankrijk - Aug 2022
  5. 05-10 Frankrijk
    Industriële bestellingen Frankrijk Services PMI
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl