U bent nog niet ingelogd op Mijn BeursGorilla.

Inloggen

Aanmelden

DSM 138,000 -2,500 -1,78%

Fundamentele analyse DSM

DSM is een in Nederland gevestigde onderneming met hoofdkantoor in Heerlen. Het bedrijf is opgericht in 1902. DSM is een doelgericht wetenschapsbedrijf dat gespecialiseerd is in oplossingen voor gezondheid, voeding en biowetenschappen.

Gegevens DSM Koninklijke

  • 21.358
  • 172.650
  • 8,27
  • 51,47
  • 3,85
  • 17,92
  • 198,00

NAW Gegevens DSM Koninklijke

Kerncijfers DSM Koninklijke

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 9.299,008.208,009.010,009.267,00
EBITDA (mln.) 1.702,001.368,001.640,001.883,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 1.021,00662,001.008,001.374,00
Resultaat voor belasting (mln.) 666,00512,00916,001.273,00
Netto winst (mln.) 1.670,00499,00750,001.069,00
Winst per aandeel 9,682,913,464,87
Koers winst verhouding 20,4548,3833,5514,67
Dividend per aandeel 2,502,402,402,30
Dividend rendement 1,26%1,70%2,07%3,22%

Balans DSM Koninklijke

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 3.957,003.774,004.040,003.511,00
Immateriële activa 5.310,004.455,003.515,003.090,00
Financiële activa 64,0093,00447,00482,00
Vaste activa 9.884,008.939,008.219,007.331,00
Voorraden 2.297,001.879,002.019,001.993,00
Debiteuren 1.603,001.391,001.592,001.575,00
Overige vorderingen 61,0035,00
Liquide middelen 2.050,00914,001.488,002.558,00
Vlottende activa 6.129,005.425,005.224,006.310,00
Totaal activa 16.013,0014.364,0013.443,0013.641,00
Gewoon kapitaal 9.318,007.399,007.731,007.782,00
Preferent kapitaal 156,00-243,00-809,20-426,20
Aandeel van derden 79,0088,00104,0033,00
Langlopende schulden 4.185,004.613,003.445,003.255,00
Kortlopende schulden 2.431,002.264,002.163,002.571,00
Totaal passiva 16.013,0014.364,0013.443,0013.641,00

Overige data DSM Koninklijke

2021202020192018
Aantal werknemers 21.35821.31322.17420.977
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 172.650171.540225.460225.460
Cashflow per aandeel 8,278,716,146,17
Intrinsieke waarde per aandeel 51,4740,7232,4232,69
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,853,463,582,19
Rendement eigen vermogen (%) 17,926,749,7013,74
Koers einde boekjaar 198,00140,80116,1071,44

Raad van bestuur DSM Koninklijke

  • Dimitri de Vreeze
  • Geraldine Matchett
  • Thomas Leysen
  • Carla Mahieu
  • Corien M. Wortmann-Kool
  • Pradeep Pant
  • Eileen Kennedy
  • Frits van Paasschen
  • John Ramsay
  • Erica Mann

DSM Koninklijke

Stijgers en dalers

Actueel nieuws

Agenda

  1. 30-06 Duitsland
    Werkgelegenheid Duitsland
  2. 30-06 Duitsland
    Werkloosheid Duitsland
  3. 30-06 Belgie
    Werkloosheid België - May 2022
  4. 30-06 Belgie
    Producentenprijsindex België - May 2022
  5. 30-06 Belgie
    Betalingsbalans België - Q1 2022
  6. Bekijk het volledige overzicht

Populair op BeursGorilla.nl