Nieuws Artikelen
Jan van gemeren
Geldbergen in zicht 4-2-2008
De centrale banken maken er serieus werk van om de economie weer zuurstof te geven. Veel bedrijven die op een berg met geld zitten, gaan nu strategische overnames doen omdat de koersen van veel bedrijven veel te laag staan. Denk aan Microso...
De centrale banken maken er serieus werk van om de economie weer zuurstof te geven. Veel bedrijven die op een berg met geld zitten, gaan nu strategische overnames doen omdat de koersen van veel bedrijven veel te laag staan. Denk aan Microsoft die Yahoo wil overnemen. Vele andere bedrijven gaan op korte termijn ook op het overnamepad of worden zelf overgenomen. Dit zal zorgen voor een ongekende beurshausse.

Wij zien de komende maanden ongekende kansen op de Nederlandse- en Belgische beurs. Na de beurscorrectie van de afgelopen 6 maanden staan we aan de vooravond van een nieuwe bullmarkt. Mis het niet.

Voor de Nederlandse beurs mogen we nog een extra impuls verwachten. De laatste maanden is het nogal spannend geweest op de beurzen en de banken hebben daarin een hoofdrol gespeeld, het is zelfs zo gek geweest dat de banken elkaar niet meer vertrouwden en de rente op daggeld tot fors boven de officiële tarieven uitsteeg. Toch is er geen moment sprake geweest dat er geen geld meer was immers vele overheden en bedrijven hebben zelfs enorme overschotten aan geld en moeten daar wat mee.

In de nieuwe editie van GroeiParels analyseren we voor u wat bedrijven doen met het overschot aan kasgelden. Al vele jaren moedigen aandeelhouders de bedrijven aan om overtollige kasgelden terug te geven aan de aandeelhouders en in de VS zijn vele bedrijven al jaren bezig om veel geld terug te geven aan de aandeelhouders. In Nederland gebeurt dat tot voor kort maar mondjesmaat. Maar dat gaat veranderen. Waarom en welke aandelen het meest gaan profiteren de komende jaren leest u in de nieuwe editie van GroeiParels. Inkoop van aandelen door bedrijven creëert schaarste in aandelen.

Onze GroeiParel in het introductienummer van 2 weken geleden noteert thans ruim 20% hoger. In de nieuwe editie opnieuw een GroeiParel waarvoor we een stijging verwachten van 30- tot 40% de komende 6- tot 12 maanden. Eenmalig gratis downloaden op de site van www.ganntrader.nl de nieuwe editie van GroeiParels (17 pagina's).

Auteur: Jan van Gemeren
Van Gemeren is werkzaam bij GannTrader, uitgever van 2 wekelijkse analyserapporten: GannTrader Market Analysis en GannTrader Astro en de praktijkcursus 'Berekend Beleggen' Meer informatie op www.ganntrader.nl



Jan van Gemeren



Stem / voeg toe:

nujij.nl ekudos msn-reporter  delecious.com digg google 

rss-feed
 


Gratis nieuwsbrief ontvangen? klik hier





INDICES     VALUTA
stijgers STIJGERS
AMG 6.28 5.61%
Fugro 48.62 4.09%
Brunel 32.87 3.71%
Imtech 20.33 3.51%
dalers DALERS
PostNL 2.58 -1.83%
Air France-K 3.45 -1.32%
USG 5.47 -1.19%
Wolters Kluw 12.07 -1.15%
Streaming koersen: AEX, AMX, AScX
Fundamentele analyse van de goudmarkt.
SynVest German RealEstate Fund 7,4%
Tip: Sparen met scherpe rente!
Begin met Sparen bij MoneYou. Vrij opneembaar, scherpe rente. Alles eenvoudig én snel online geregeld. Al 100.000 mensen gingen je voor! Meer »
Simpel sparen met 2,65% rente!
Kies dan voor REAAL PlusSparen. U ontvangt 2,65% rente als uw spaarsaldo minimaal € 10.000 is. Meer »
Profiteer van de groeiende economie!
Stap in vanaf € 4.000,- en groei mee met de Duitse economie! 7,4% voorschot dividenduitkering. Maandelijks uitgekeerd. Meer »
Meer sparen met SNS Klimrente: tot 4,75%
Kies voor SNS Klimrente. Tot wel 4,75%. En tussentijds kun je gewoon geld opnemen. Meer »
Investeer nú in de nieuwe oorlogsfilm (Jan Smit)!
Beleg € 12.500,- in film met 220% aftrek en mogelijk meer dan 28%* rendement verwacht bij IB 52%. Meer »
Investeer nú in film!
Beleg € 12.500,- in film met 220% aftrek en mogelijk meer dan 50% rendement. Meer »
spaarrente HOOGSTE SPAARRENTE
Spaarrekening   Max. Informatie
SNS Bank positief 4.75 %
NIBC Direct positief 4.30 %
SNS Bank positief 4.00 %
WestlandUtrecht positief 4.00 %
Reaal positief 4.00 %
Toon alle spaarrekeningen »
BELEGGINGSKANSEN
In de rubriek "Beleggingskansen" laat BeursGorilla een beleggingsprofessional aan het woord. Die vertelt u waar de beleggingskansen van dit moment liggen.
Ronald Doeswijk 8-5-2012
Ronald Doeswijk Ronald Doeswijk is hoofdstrateeg bij Robeco.
Als hoofdstrateeg is hij verantwoordelijk voor de economische visie en de visie van de vermogensbeheerder op de financiƫle markten.
Tjerk Smelt 14-12-2011
Tjerk Smelt Tjerk Smelt is oprichter van Helder Vermogensbeheer.
Daarnaast is hij senior vermogensbeheerder bij DCA-Vermogensbeheer, een vermogensbeheerder gericht op Agrarisch Nederland.
Meer Beleggingskansen >>
BEURSGORILLA NIEUWSBRIEF
Altijd op de hoogte zijn? Selecteer dan nu welke
gratis nieuwsbrieven u wilt ontvangen en meld u aan!
BeursGorilla Daily
BeursGorilla Week Bulletin
BeursGorilla Weekagenda
BeursGorilla Koopadviezen
BeursGorilla Dossier
Naam
E-mail